Bojím se,že..(téma o ropné krizi, Číně, 3.světové válce,...)

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » pon 12 lis, 2007 20:44

a stačí aby třeba si ťuknul vo sloupek a hned se mu to rozsype :) :)

Sonny
Četař
Četař
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 13 zář, 2007 19:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sonny » pát 16 lis, 2007 22:53

Ty jo DC, asi ti omezím osobní svobodu tím, že než něco pošleš na kterékoliv forum, tak mi to dáš k cenzuře :D .
Tak předně, dosti mě mrzí, že z některých tvých příspěvků vyplývá skorem to, že se stydíš za to, že jsi Čech pane. Samozřejmě souhlasím s tím, aby se zastavilo prodávání/likvidování/krach podniků jako Škoda MB, Tatra Kopřivnice, Zbrojovka Brno atd. Rovněž si tam někde psal o zastavení moci EU nad naší Zemí, jakožto mám na mysli jejich "diktáty" o množství zemědělské produkce, vývozu produktů atd. Jsme sice malá Země, ale to ještě neznamená to, že nebudeme velká Země co se obchodu týče. Je známo, že jsme bývávali v první desítce na světě, co se vývozu zbraní týkalo. To ovšem zničili komunisti po 2.sv.v. A co se nepovedlo jim, to dodělal náš "ctihodný" V.Havel. To jsme uvedl příklad co se té zbrojovky týče. Nebo ta škodovka, hele, když jsem tam dělal, tak jsem si tam jen tak četl požární řád. 6 ze 7 podpisů vedoucích lidí, co to schvalovali bylo německých!!! Můžu ti říct, že se mi otevírala kudla v kapse. Za další, příliv vietnamců, lidí, to tu pracují, podnikají a neumí ani česky. Twe, znám jich hodně, co se museli rozhodnout, zda si koupit dům za 3 MEGA nebo za 4 MEGA. A ty seš rád, že si můžeš navýšit blbou RAMku v kompu zs 512 na 1024 a to seš tady v ČR doma. Vem si, že za chvíli se tu bude mluvit německy a pokud jsi měl už ve škole něco o národním obrození, jistě víš, kam tím mířím. V kombinaci s tím, co nám vládne a těmito věcmi, co jsem tu uvedl asi je každému jasné, kam tento stát spěje. A už i můj děd říkal: co se němcům nepovedlo v R 38 vojensky, to dodělaj teď chlebem! (tuším že tu někdo něco psal o Mnichově).A tohle je skutečnej problém, ne to co tu řešíš ty s těma nesmyslama.A potom jsme tu napsal něco pro DC specialně:

Potom tu něco padlo o komunismu nebo i fašismu. DC tu už s prominutím plácal o dolarech, invazi číňanů, byl obviněnen z propagace nácků a kdoví co ještě. Chtěl bych ti DC jenom říct ještě tohle: proč se zabýváš Píč......a jako dolary, nebo čína, který sou tak daleko, že bys to nedojel ani autem, když se máš raději zabývat tím, co se děje tady. Jediný co ti schvaluju je hrozba atomový války, ale stejně si myslim, že při dnešní tendenci by tyhle zbraně ani nešli použít, páč pokud někdo rozpoutá válku, tak to bude kvůly území. A co s ním bude potom dělat, když bude zamořený a plný mutantů? TAkže ta atomová válka je taky co? No taky píč.....a. Koneckonců jsem zaslechl názor, že za pár desítek až stovek let už nebudou žádný rasy jako negři, běloši, arijci apod, ale prostě jen jedna rasa. Ale zamysli se, co asi vznikne, když bude mít dítě černoch s vietnamkou?

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » úte 20 lis, 2007 20:41

njn

yustme
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3 říj, 2007 18:19

Příspěvekod yustme » ned 25 lis, 2007 20:22

tak v dnešní době je všechno možný, ale jestli nám něco zruinuje, tak to je ta skvělá Evropská unie .. sice pořád povídaj o tom, jaký to má výhody, ale oni se snažej z člověka udělat robota .. Víte, že je třeba zakázený veřejný pálení ohňů ?? Takže když si chcceš zápálit oheň večer u stanu v přírodě, tak to musíš nejdřív 10 dní předem nahlásit na úřadě ?? .. Takže houby nějaká světová válká, ale věci co maj lidem pomáhat je zabijou !! A to jenom kvůli tomu, že si nějak poslanec řekne, že když tohle nedělá on, tak to nebude dělat nikdo .. takže VLÁDA DO RUKOU LIDU !! a ne nějakejm namyšlenejm kravaťákům !!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » ned 25 lis, 2007 20:28

4 yustme:hele já zkusim jednou kandidovat a pořádně to tam vykopu


musim s tebou souhlasit-vstup do EU bylo snad to nejhorší,co nás po 39.,47. a 68. mohlo potkat. Unie nás omezuje,dává pokuty za nadprodukci mlíka (to jim maj ty vemena zauzlovat??) a zatim nám dávaj peníze,což se ovšem brzo změní. A jakmile budeme muset MY dávat unii zase peníze, tak ti řikám,že takovou bídu sme ještě nezažili,protože od vstupu do unie se nic nezměnilo k lepšímu a to si od nich ty prachy ještě berem

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

1938 - Mnichovská dohoda

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 25 lis, 2007 20:30

Dc kdyžtak 1938 - Mnichovská dohoda
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » ned 25 lis, 2007 20:58

Výhody:
otevřené hranice bez kontrol (od prosince)
možnost práce a studia kdekoliv v EU (prozatím ne tak úplně)
otevřený trh v rámci EU
dotace a příspěvky
výrazný růst ekonomiky, HDP, kupní síly...
zlepšení některých zákonů dle vzoru EU
společná měna (v nedohlednu)

Nevýhody
určitá ztráta nezávislosti
vnucené normy a zákony
růst cen (vyrovnávání)
regulace
byrokracie
drtivá konkurence západních společností, likvidace domácích
prozatím diskriminace nových členů v určitých věcech
společná politika (možná)
příliv cizinců
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 25 lis, 2007 21:07

No já o EU vůbec nestojim. Získáme to co můžem získat i bez ní a obětujem tomu strašně moc.

Evropská unie se ptá žen: Kolik partnerů jste měla?

Kód: Vybrat vše

http://zpravy.idnes.cz/evropska-unie-se-pta-zen-kolik-partneru-jste-mela-fb9-/zahranicni.asp?c=A071121_214613_zahranicni_mia


Místo polí golf. Audit EU odhalil miliardové chyby

Kód: Vybrat vše

http://aktualne.centrum.cz/eurorubrika/clanek.phtml?id=513824
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » ned 25 lis, 2007 21:18

Mno, tak tohle je už dost velkej zásah do soukromí, ale tak jako tak můžeš a nemusíš odpovědět pravdu :wink: Trest za to nejni jinak by to bylo porušení práv. Naštěstí v (EU)parlamentu sedí i tací, přes které by to projít nemělo.
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 25 lis, 2007 21:23

No to až tak pravda neni, když se dělalo sčítání lidu u kterého byla řada dalších otázek, tka tam byly tušim i sankce za to pokud si tam odpovídal lživě.
Ale nejsem si jistý. A u tohodle by ti to taky asi hrozilo. Jinak by is tam každý nalupal nesmysly a máš desetitisíce lidí, které jsi platil pro výsledky, které sis moh vycucat z prstu.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » ned 25 lis, 2007 21:29

Už někoho vidim, jak to kontroluje :lol: Tohodle bych se nebál.
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 25 lis, 2007 21:32

Když ty výsledky pak procházeji. Tak jako tak. Hrajou si na svobodu světa, takže by nad takovými věc vůbec neměli přemýšlet.
Naposledy upravil(a) Michal Kroužek dne pon 26 lis, 2007 19:36, celkem upraveno 1 x.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » pon 26 lis, 2007 19:16

jak se zpáví v jedné písničce..... "Unie zkurvená je! A všechno do píči de!"




:)


a je to pravda,všechno de od 1500000 k 0

yustme
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: stř 3 říj, 2007 18:19

Příspěvekod yustme » stř 28 lis, 2007 19:00

no někde jsem čet, že najednou jich země unese asi 13 .. takže 120 by ani nebylo potřeba, ale s účinností těch dnešních hlavicm, který maj zhruba 130x větší sílu než to co padlo na Hirošimu .. tak myslim, že bych jich stačilo 10 ..


ale co bude následek klesajícího dolaru těžko říct, protože jak říkáš, tak všechno e přepočítává na dollar, protože USA je světovou velmocí .. když klesá dolar, tak automaticky vztoupaj ostatní měny, protože všechno se kupuju v dollarech ( jenom malá část v EUR ) a tohle je asi nekonečnej kolotoč .. všechno to závisí na hospodářství Ameriky

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » stř 28 lis, 2007 20:20

bacha taky na "čistý" bomby.pokud začně Rusko vyrábět vodíkový bomby,tak jich můžeš vyházet kolik chceš,to neznečišťuje,prostě budou MK - měsíční krajiny


Zpět na „Volný pokec“