Bojím se,že..(téma o ropné krizi, Číně, 3.světové válce,...)

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » sob 20 říj, 2007 20:18

Myšlenka komunismu :wink:
Tohle není nic jiného než zavedení praktik komunistů a izolacionismus. Uzavření se značně znevýhodňuje výzkum a způsobuje pomalý úpadek. Navíc takto malá země nemá osamocená šanci cokoliv...

Více policistů v ulicích, zpřísnění trestů, napravování zločinců (nejen uvěznění) + nucené práce - s tím souhlasím. Zjednodušení soudních procesů ale značně zvýší riziko justičních omylů. Na druhou stranu je samozřejmě stav, kdy se někdo soudí 6 nebo i 16 let naprosto neakceptovatelný.

Kandidovat na prezidenta? :shock: Kolik je ti let? V jaké jsi politické straně?
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Československé obranné aliance Mnichovská dohoda

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 20 říj, 2007 21:33

Tak hlavně chce udělat zcela od základů nové zákony, ty naše mají kolikrát kořeny až v rakouském právu.
To co řiká DC neni myšlenka komunismu. Nic moc levičáckého v tom nevidím a znárodnění podniků, které cizinci dostal iskoro zadarmo mi ani mco nevadí. Zahraniční vliv byse měl omezit.
Jinak nezapomeň, že dřív jsme měli taky hodně silné spojence a jak to dopadlo? Obětovali nás. Nehodlám z pohodlnosti spoléhat na ot, že nás někdy jiný zachrání.

Československé obranné aliance

Československo se od svého vzniku snažilo urdžovat dobré vztahy s Francí a Velkou Británií. Na začátku 20. let taktéž vytvořilo Malou dohodu, která měla být namířena zejména proti Maďarsku. V 30. letech podepsala Československá vláda dohody o spojenectví mezi Československem a SSSR a Československem a Francií. Toto byly pilíře obranné politiky Československa.


Mnichovská dohoda

Mnichovská dohoda (označována také jako Mnichovská zrada či Mnichovský diktát) byla podepsána 29. září 1938 v Mnichově. Zástupci čtyř zemí – Neville Chamberlain (Velká Británie), Edouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) – se dohodli, že Československo musí do 10. října odstoupit pohraniční území následujícím zemím: Sudety Německu, Těšínsko Polsku a jižní část Slovenska a Podkarpatské Rusi Maďarsku. Zástupci československé strany byli přítomni, ale k jednání samotnému nebyli přizváni.

Mnichovská dohoda byla završením činnosti Sudetoněmecké strany Konráda Henleina a vyvrcholením snah Adolfa Hitlera rozbít demokratické Československo, což bylo jedním z jeho postupných cílů k ovládnutí Evropy.

Mnichovská dohoda je dodnes odstrašujícím příkladem politiky ústupků („smiřování“, angl. appeasement).


Zdroj: wikipedia.cz
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
WildcatCZ
Redaktor
Příspěvky: 216
Registrován: sob 21 říj, 2006 17:48

Příspěvekod WildcatCZ » sob 20 říj, 2007 22:11

ad DC. věřím že všechno to je recese, ale i tak bych se být tebou a správcem fóra začal bát, kdy vám u dveří zaklepou poliši, páč jsi ve svým příspěvku rozhodně porušil zákon.

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » sob 20 říj, 2007 22:21

Znárodňování je typická levicová politika (NSDAP byla také levicová strana, jen trochu jinak než komunisti). Navíc politika prasácká, jak by se ti líbilo, kdyby ti někdo znárodnil, řekněme komp u kterýho sedíš a odvezl někam pro nějakého zbytečného úředníčka v rámci zlepšování zaměstnanosti. Jasně, je to blbost, ale proč ne... Pochybuju že počítáte s náhradou, protože to by se pak stát nedoplatil.
Naposledy upravil(a) JRut dne sob 20 říj, 2007 22:24, celkem upraveno 1 x.
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » sob 20 říj, 2007 22:23

WildcatCZ píše:jsi ve svým příspěvku rozhodně porušil zákon.


Nemyslím že porušil zákon. Nevidím nic závadného. Je to jen vyjádření názoru. Na Novinkách často čtu daleko tvrdší názory.
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
WildcatCZ
Redaktor
Příspěvky: 216
Registrován: sob 21 říj, 2006 17:48

Příspěvekod WildcatCZ » sob 20 říj, 2007 22:59

JRut píše:Nemyslím že porušil zákon. Nevidím nic závadného. Je to jen vyjádření názoru. Na Novinkách často čtu daleko tvrdší názory.


************

dle mě rozhodně zákon porušuje

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » sob 20 říj, 2007 23:09

OK, tak to jsem přehlídnul...
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 21 říj, 2007 11:23

Tak DC to s tim zas tak nemyslel.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » ned 21 říj, 2007 15:23

hele já vám to osvětlim:když se kouknete třeba na RWE Transgas,tak to musíte brečet jaký maj rekordní zsky (sami se tim c hluběj),ale plyn a elektriku musej furt zdražovato desítky % ! ČEZ už taky skoro neni náš a stát je vlastně závislej jen na daních, protože už defakto nemáme žádný státní podniky a aby nám nějakej založili na to to fakt nevidim.

Mám takový pocit, že jsme cizinci ve své vlastní zemi, protože která větší firma má tuzemského vlastníka? Všechno sme prodali,všechno :(

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » ned 21 říj, 2007 15:28

a kandidovat na prezidenta no ono to je těžký,prezident nemá pravomoce.Jedině,že bych tu zřídil diktatůru :)

žádná politická strana nenabízí lidem pravdu.ČSSD,ODS,KSČM i zelení sou pěkný hajzlové,to vám povidám.vyměnit tyhle lamy za odborníky ve svym oboru (ČVUT,UK,atd) a ti by rozhodovali. Taky bych si posvítil na dozorčí rady co tam jako dělaj a kdyžtak bych je zrušil :)

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » ned 21 říj, 2007 15:38

WildcatCZ píše:ad DC. věřím že všechno to je recese, ale i tak bych se být tebou a správcem fóra začal bát, kdy vám u dveří zaklepou poliši, páč jsi ve svým příspěvku rozhodně porušil zákon.



žádná recese,já bych to tak fakt u dělal

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » pon 22 říj, 2007 16:47

a co si o tom vy myslíte? :)

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 22 říj, 2007 16:51

Tak CSSD a KSCM mi jsou proti krvi. Zeleni jsou populisti, těm ani nejde o lidi, aby podporovali obchvaty, železnici, mhd apod. A ODS mě zklamala nereformností reformy, to už byhc to pomalu radši nechal krachnout.
Takže je to dneska dost těžký.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » pon 22 říj, 2007 17:29

proto tam právě nastoupim já se svoji nacionalistickou stranou! :)

udělám to,na co ostatní neměli odvahu,okamžitě zakážu komunisty a řeknu lidem pravdu jak to je s naší ekonomikou,pak by naše koruna měla trošku oslabit a našim lidem by se mohlo konečně dařit.nebo líp:řeknu v televizi,ať nakupujou,že za 3 měsíce to bude drahý :)

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » pon 22 říj, 2007 17:53

a jakmile uběhnou ty 3 měsíce tak uvedu zprávu,že je na tom republika tak zle že ani víc bejt nemůže,euro a dolar okamžitě vyletěj nahoru a český firmy začnou zsae prosperovat :)


Zpět na „Volný pokec“