vkladanie obrazku

Uživatelský avatar
B.D.S
Četař
Četař
Příspěvky: 47
Registrován: úte 12 čer, 2007 15:24
Bydliště: Zvolen

vkladanie obrazku

Příspěvekod B.D.S » úte 12 čer, 2007 16:00

ako mozem vlozit do temy obrazok, ktory mam ulozeny v pc :?:

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 12 čer, 2007 16:33

To nejde. Jde vložit jen obrázek, který už je někde na internetu nahraný, a to tak že napíšete adresu obrazku(tu získáte např. ve vlastnostech na obrazku v prohlížeci) a nebo musíte nahrát fotky na své stránky a zase tam napsat adresu umístění na stránkách do kódu img.
Nebo mi můžete napsat a já vám dám údaje na ftp, kam by jste ty fotky nahrál, a já je pak umístím na ftp vojska a nalinkuji vám je do příspěvku.
Další možností je použít servery na ukládání fotek, tam jí nahrajete a pak tam najdete u některých i odkaz na náhled apod. Např.
imagewoof.com
photobucket.com
imageshack.us

Já je nepoužívám takže nevím, které jsou nejvhodnější.

Přidáno 14.6.
ukazto.com/

EDIT:
Pro vkládání obrázku můžete používat uploader vojska na adrese:
http://img.vojsko.net/
Naposledy upravil(a) Michal Kroužek dne ned 10 črc, 2011 16:03, celkem upraveno 2 x.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 12 čer, 2007 20:39

Já používám imageshack.us a jsem celkem spokojen.

Pokud by byl o tuhle službu víc zájem tak to můžu do fóra integrovat. Záleží taky kolik místa by poskytovatel poskytl.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 13 čer, 2007 11:00

Což vkládat by obrázky šlo. Místo jsem na to už vyčlenil a omezení velikosti nemáme. Jde jen o způsob provedení
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » stř 13 čer, 2007 16:27

No může to být tak, že odkaz bude nahoře v menu a přes něj by se dalo dostat registrovaným uživatelům do seznamu obrázků a taky k formuláři pro upload.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 10 črc, 2011 16:02

Pro vkládání obrázku můžete používat uploader vojska na adrese:
http://img.vojsko.net/
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Gottas15
Desátník
Desátník
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 29 pro, 2011 12:30

Re: vkladanie obrazku

Příspěvekod Gottas15 » čtv 29 pro, 2011 12:48

Imageshack jde vcelku parádně, ale vkládat se může i normálně z PC, ćož je nejjednodušší, ale zde to jaksi nevidím ;(

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: vkladanie obrazku

Příspěvekod Duke » čtv 29 pro, 2011 12:52

Gottas15 píše:Imageshack jde vcelku parádně, ale vkládat se může i normálně z PC, ćož je nejjednodušší, ale zde to jaksi nevidím ;(


Vzhledem k nedostatku místa u hostingu zatim nebudu povolovat upload souborů přes forum. http://img.vojsko.net/ je tu hlavně kvůli tomu aby nemizely obrázky z fora. A samozřejmě se ty obrázky pak dají použít i jinde, což při uploadu přes forum nejde zas tak dobře.

Gottas15
Desátník
Desátník
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 29 pro, 2011 12:30

Re: vkladanie obrazku

Příspěvekod Gottas15 » čtv 29 pro, 2011 13:00

Tak jo :)

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: vkladanie obrazku

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 29 pro, 2011 14:34

Stávající hosting je tuším do června. Do té doby chci vybrat nějaký hosting s větším prostorem. Ale hosting dělá kde kdo a těžko se vybírá, který je kvalitní a vydrží. Stávající je v pořádku, ale nemá tarify pro víc místa jedině VPS.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Army Marek
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 116
Registrován: sob 9 úno, 2013 13:02

Re:

Příspěvekod Army Marek » sob 9 bře, 2013 21:18

Michal Kroužek píše:Pro vkládání obrázku můžete používat uploader vojska na adrese:
http://img.vojsko.net/


:goodpost:

Artogon
Desátník
Desátník
Příspěvky: 19
Registrován: sob 9 úno, 2013 14:03
Bydliště: Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: vkladanie obrazku

Příspěvekod Artogon » ned 14 dub, 2013 9:30

Podle mně je dobrý

Kód: Vybrat vše

http://www.hukot.net/cs/
-hosting až do 200 GB nedoporučuju, však třeba Elbia Hosting-častá deaktivace domén z malicherných důvodů, blbépodmínky na provoz...
2 x Administrátor, 1x Pomocný administrátor, 8 x Moderátor, 3 x Helper, 4 x Skúšobný moderátor, 5 x Redaktor
Obrázek
Obrázek
Obrázek

usman125
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19 zář, 2013 6:54

Re: vkladanie obrazku

Příspěvekod usman125 » čtv 19 zář, 2013 6:56

i můžete napsat a já vám dám údaje na ftp, kam by jste ty fotky nahrál, a já je pak umístím na ftp vojska a nalinkuji vám je do příspěvku.
Další možností je použít servery na ukládání fotek, tam jí nahrajete a pak tam najdete u některých i odkaz na náhled apod. Na
uxman

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: vkladanie obrazku

Příspěvekod Duke » čtv 19 zář, 2013 10:34

Pro obrázky všeho druhu můžete využít http://img.vojsko.net/ pokud ale máte třeba fotky techniky atp, můžete je nahrát do Galerie, tam se lze přihlásit přes forum. Defaultně je nutné nahrané fotky potvrzovat, pokud jich budete mít víc není problém povolit upload bez potvrzení (je to ochrana před bordelem v galerii).


Zpět na „Připomínky, návrhy, tech. problémy“