CHCEM BYT VOJAK ALE NEVIEM AKO NA TO

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
JaCkY
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: sob 6 říj, 2012 8:35
Bydliště: Bansk8 Bystrica

CHCEM BYT VOJAK ALE NEVIEM AKO NA TO

Příspěvekod JaCkY » sob 6 říj, 2012 10:02

dobrý deň mám 15 rokov chodim na zakladnu školu a už do detstva chcem byť strašne vojak ale teraz ma strašne hneva to že mama ma zobrala ku očnej lekárke .. a dlai mi 1 okulire a neviem či ma zoberu a na to by som sa chcel opýtať či by ma zobrali aj ták a ináč som s BB a stršne chcem byť vojakom len neviem ako na to kde mám čo podat a aku strednu školu zvoliť ayb som mal kusok plus k tomu máám strašne veľa otázok

Mr_DRID3R
Desátník
Desátník
Příspěvky: 15
Registrován: pon 16 črc, 2012 8:42

Re: CHCEM BYT VOJAK ALE NEVIEM AKO NA TO

Příspěvekod Mr_DRID3R » úte 9 říj, 2012 18:06

Záleží od dioptrií ake si dostal, či môžeš iť k armáde alebo nie. Ak chceš ísť karierne na vyššie funkcie, tak by som ti odporúčal ísť na gymnázium a potom na Akadémiu ozbrojených síl, kde teraz študujem aj ja. Ak by si chcel okamžite po strednej škole nastúpiť k armáde tak ja by som radšej volil školu s nejakým technickým zameraním.

JaCkY
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: sob 6 říj, 2012 8:35
Bydliště: Bansk8 Bystrica

Re: CHCEM BYT VOJAK ALE NEVIEM AKO NA TO

Příspěvekod JaCkY » stř 10 říj, 2012 12:46

aháá tak ja mám iba obyčajné jednotky .. :) ale vidim dobre aj bez nich .. :) takže táák a chcel by som sa opýtať aj na preskumnika čo má za ulohu a takisto ženista

JaCkY
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: sob 6 říj, 2012 8:35
Bydliště: Bansk8 Bystrica

Re: CHCEM BYT VOJAK ALE NEVIEM AKO NA TO

Příspěvekod JaCkY » pát 12 říj, 2012 8:41

ludia neviete mi ešte povedat ake su všetky vojenské jednotky ?? teda ake su druhy .. :) ? napr. ženista prieskumnik a ostatne a prosim ak sa niekto ozvete tak prosim napište kto ma čo na ulohu vopred dakujem

Čechoslovák
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 216
Registrován: pát 2 zář, 2011 6:37
Kontaktovat uživatele:

Re: CHCEM BYT VOJAK ALE NEVIEM AKO NA TO

Příspěvekod Čechoslovák » stř 21 lis, 2012 14:38

Někde se to tu už rozepisovalo. Minimálně přehled pozic a zvláštní požadavky na ně tu jsou. Jinak tě stejně limituje to na jaké pozice nabírají.
Obrázek


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“