Nový design Vojska.net

Vše co by bylo jinak nekompromisně smazáno.
Uživatelský avatar
Cheatman
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: sob 7 bře, 2009 13:16
Kontaktovat uživatele:

Nový design Vojska.net

Příspěvekod Cheatman » pát 8 kvě, 2009 10:30

Dobrý den, chtěl bych Vás vyzvat k diskusi o novem designu vojska.net.

Co by podle Vás, měl obsahovat,
Jaký styl designu by jste chtěli,
Nějaký návrh, třeba jen skicu s ceruzkou předložit,
Rozložení stránky, atd.

Pište co Vám jen přijde na um, já už s toho posoudím co je realizovatelný a co ne :)

Tady máte na to prostor

Menší návrh

Kód: Vybrat vše

http://img10.imgup.eu/hlavni_vojsko.png
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 10 kvě, 2009 9:29

Tak cheat přidal návrh rozložení webu, můžete sme dávat třeba i obrazky co by se po úpravě střídaly vpravo nahroe jako je ot u stávajícího vojska
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

sparc0o
Redaktor
Příspěvky: 255
Registrován: pon 24 pro, 2007 21:27
Bydliště: Karlovy Vary

No

Příspěvekod sparc0o » ned 10 kvě, 2009 12:45

Ja moc nwm jak ma vypadat design od Army. Tak nahore nejaka animacka + na strane mistecko pro reklamu + okinko na videa + Mene barvy vice obrazku + okenko kde se budou stridat zhava temata a okenko galerie :)
!!!ANTI Islam!!!

Uživatelský avatar
Dranel
Četař
Četař
Příspěvky: 30
Registrován: sob 27 pro, 2008 21:58

Příspěvekod Dranel » ned 10 kvě, 2009 21:27

Takže v první řadě si to chce říct, jaký typ designu to bude. Vzhledem k charakteru webu bych asi doporučil vyhlazenou grafiku, tedy převážně práce s barvami, přechody a stíny, nikoli 3D imitacemi.

Header
Určitě bych nedával nějaký velký obrázek. Dle mě bohatě stačí jen logo, slogan a hledání - uživatelé na stránku nebudou chodit obdivovat obrázky v záhlaví.

Menu
V žádném případě nekombinovat horizontální a vertikální menu - je to více než zmatečné. Vzhledem k množství stránek webu se přikláním k menu vertikálnímu, konkrétně levému - kvůli zvyku.

Obsah
Při vytváření návrhu ať grafik nezapomene ukázat vše, co na stránce ve výsledku bude - tedy nadpisy, odkazy, tučný text, tabulky, ankety atd. Velmi důležité je odsazení textu a prokládání řádků kvůli přehlednosti.

Patička
Vzhledem k prakticky žádným informacím nemusí být nijak vyčnívající.


Toť asi vše, co mě tak od boku napadá, kdyby měl někdo nějaký dotaz, jsem k dispozici na mailu nebo ICQ. 8)
Končím s airsoftem a prodávám: AČR, US, ACU, MOLLE, ESS, M4

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » pon 11 kvě, 2009 6:06

Tak k menu, jsem pro vertikální už jenom pro to, že se dá prakticky donekonečna roztahovat. :lol:

Horizontální menu by mohlo být nahrazenou informační lištou, bleskovky. 8)

Ke grafice se vyjadřovat nebudu, protože ke grafice nemám cit.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 11 kvě, 2009 11:31

Dranel:Ten měnící se obrázek byhc použil. Aspoň se web tak rychle neokouká.

Vertikální menu by nemuselo být, ale nad logo bych udělal něco obdobného se záložkami na fórum, galerii (tu chystáme) a uploader obrázků.

Patička bude obsáhlejší než u stávajícího Vojska. Text behem othoto týdne zformuluji.

Rozměr webu se musí promyslet. Třeba stávající Vojsko mi zabírá cca 1/3 šířky LCD.

Foto týdne uvidíme jestli bude zachováno a případně kde. To se uvidí až když bude dostávat Vojsko finální obrysy.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Archiv - Forum“