MOSIN

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » stř 23 dub, 2008 17:28

Jo co sem nepsal,tak ten novej je FIN,lauf tikka značen SA suomy army,tělo carské,závěr sovětský,hledí car,pažba lauf fin,schránka rus.Tak jak to Fini z trofejních nebo před rusko finskou válkou koupených dílů poskládaly.Tento je rok 41.

A tady ho venčí děcka :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=B4glDcMVlCQ
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 25 dub, 2008 9:52

Koukám jejich výcvik, aby přežili apokalypsu předpovězenou DCm pokračuje. :lol:
Jinak pěkné udělaný video.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » čtv 15 kvě, 2008 16:44

Tak jsem dnes byl testovat a porovnávat,Testl jsem MA a padali my,ovšem domácí kousky dnes lítali sluně a to sem je posílal mechanikou v celku rychlém sledu za sebou.Holt ta Finská bříza mi dělá radost.
Obrázek
nastavení

Obrázek
první 3ks

Obrázek
další 3ks

Obrázek
Hotovo i s popisem.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.

Obrázek

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » sob 17 kvě, 2008 19:04

Tak a dnešní porovnání,vzdálenost 100m volnými mířidly a jedna za druhou (nemám náležitou trpělivost)
Obrázek
Naposledy upravil(a) Edelweiss dne čtv 1 led, 2009 22:52, celkem upraveno 1 x.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.

Obrázek

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » stř 6 srp, 2008 15:40

Mám Mosin signovanej NKVD, originál, perfektní stav. Za kolik by se tak dal prodat?

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » stř 6 srp, 2008 19:52

,,Mám mosina“ je dost široký pojem,jde o to co je to zač.NKVD by mohlo zajímat sběratele,pro střelce je důležitý stav. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.

Obrázek

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » úte 12 srp, 2008 21:14

Ještě ani nevim jakýho, dostanu ho v pondělí. Za ty prachy to ale nešlo odmítnout. Spíš bude ale na kšeft..

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » čtv 14 srp, 2008 12:09

Tak tyhle zájmy ,,kšeft“ nesdílím.Dělám to že mně to baví a mám to rád. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.

Obrázek

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » sob 16 srp, 2008 3:27

No já myslím, že jsem na tom podobně. Bohužel nejsem natolik finančně nezávislý, abych si mohl nechat nebo koupit každou zbraň, která se mi líbí. Proto jsem nucen zbraně selektovat, nechat si jen to co je pro mne "TOP". Na druhou stranu myslím, že jsem udělal radost známému, protože jsem ji prodal pod běžnou cenou ..

Spiddy
Vojín
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13 říj, 2008 6:13

Příspěvekod Spiddy » úte 14 říj, 2008 6:31

Nevíte prosím někdo kde bych sehnal montáž na 8 hranný závěr, nejlépe s weaver, našel jsem na netu jen horní na válec, ale moc se mi nelíbí navrtat zhora zámek závěru 2ma dírama, tak boční by byla asi lepší. Děkuji :wink:

Uživatelský avatar
Smrtibič
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 200
Registrován: sob 25 kvě, 2013 19:48

Re: MOSIN

Příspěvekod Smrtibič » čtv 5 kvě, 2022 18:17

Mosin M1891


Zpět na „Pušky“