Prodám hry

Prodej všeho možného okolo vojenství, historie, airsoftu, knihy apod
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Prodám hry

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 28 dub, 2013 18:14

Prodám hry

Prodám hry viz seznam níže. Cena dohodou.

SimCity 4 - originál 2cd krabicovou verzi.

SimCity 4 - legenda, která neumírá...

Kód: Vybrat vše

http://bonusweb.idnes.cz/simcity-4-legenda-ktera-neumira-dz8-/Recenze.aspx?c=A030120_simcity4_bw


Obrázek

Level 109 DVD
Plná hra: Project Entropia • Steel Panthers: World at War v8.0 • Turok 2: Seeds of Evil

Level 112 DVD
Plná hra: Revenant CZ

Level 113 DVD
Plná hra: Etherlords CZ

Level 114 DVD
Plná hra: S.W.I.N.E.

Level 127 DVD
Plná hra: Castle Strike • Lineage II

Level 131 DVD
Plná hra: Posel smrti
Hry Zdarma: Alchemists Apprentice • Blocks • Dark Oberon • Dim • Doom: The Roguelike • Factory Pinball • Hold off Red • Iro • Jessica Plunkenstein • JohnyRPGeewizz • Jumper Redux • Kill or Cry • Kumoon • Lebeth Strikes Back • Meteor • MiR Ware • More Cannon Fodder • Piper • Pogo Sticker • Prison Escape • Skies • Slow Down • Snowboard Assassins • Stěhováci • The Encryption • Tower • Treasure Dive

Level 133 DVD
Plná hra: Harbinger • Mobile Forces • UFO: Aftermath
Hry Zdarma: Akuji the Demon • Battle for Wesnoth • Bungaru Wa • Castle of Elite • Cave Chaos 3 • Cypherian Systems • Dofus • Duck Blitz • Electrobat • Guardian of Paradise • Jooleem • Kimaru • Město • My City • O-DEN 2000 • Puffbomb • Yum Yum • ZNK 666

Level 134 DVD
Plná hra: Knightshift: Příběh rytíře
Hry Zdarma: Against the Dead • Aquadelic • Becherátor • Bechtor • Blades of Heaven • Call of Booty • Cloud • Curator Defence • Curse of Silence • Horace and the Spiders • Hrady • Cholo • Ink Wars • Jetpack Jamboree • Kerspash • Little World • Lumixed • Monstrumo • Ninja Loves Pirate • Planeta příšer 3 • Romancing Walker • Sketch Wars • Space Merchants • Super Stun’n’Run • Synchro • Timeblasters • Toy Robo • Wild Whiskey Hunt • X-Force

Level 135 DVD
Plná hra: Syberia
Hry Zdarma: Buggy Puff • Cedrik and the Revolution • Day in the Park • Dostihy 3000 Deluxe • Double Dragon: Fists of Rage • Exolon DX • Fiery Pursuit • Ghost 2 • Goldyfrog ATB3 • Guidance • Halo Zero • Ice Fishing • Influx • Malachut 2 • Planetary Propogation • Present Panic • Santa Racer 2005 • Secondhand Smog • Sickle • Ski Challenge 2006 • SnowRace • Townsburgh Power • Tradewinds • Twitch-Dash • Widelands • Xmas Angel

Level 142 DVD
Plná hra: Dračí oko • Gorky Zero: Továrna na otroky
Hry Zdarma: Airsoft Praha • Alien Decimation • Booty Duty • Brain ball • Bubble Blower • Friendy Air Bubbles • Chain Star • Kaiser • Katey's Quest • modarchive story • NaaC • Paintball 2 • Patrimonium Act 3 • Power Republic • Puzzle k Českým pohádkám • Robotragedy 2 • Trade Wars • Trilby’s Notes • Within a Deep Forest

Později se kouknu ještě po dalších.
Kompletní obsahy jednotlivých dvd lze nalézt na:

Kód: Vybrat vše

http://pc.hrej.cz/level/archiv/229/



Edit: 28.5.2013


Přidal jsem další hry. Viz fotka. V seznamu zatim nejsou uvedené. Tam je přidám až bude čas.

Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám hry

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 11 kvě, 2013 18:53

Přidal jsem do nabídky SimCity 4.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám hry

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 28 kvě, 2013 9:11

Přidal jsem další hry. Viz fotka. V seznamu zatim nejsou uvedené. Tam je přidám až bude čas.

Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Nabídka“