BIO střelivo

Airsoftové zbraně a munice
blog.
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pát 26 led, 2007 19:16

BIO střelivo

Příspěvekod blog. » pát 26 led, 2007 19:18

Zdar lidi, potřeboval bych vědět jaké máte zkušenosti s BIO střelivem.
Pokud víte o nějaké recenzi tak mi napište i odkaz na ní. Chtěl bych náš team překecat k přechodu na BIO střelivo ale nemám dost pák.
PLS. nepište že ho nebrat protože je drahý (o tyhle názory nestojím). Ale klidně pište všechna pro i proti. :wink:

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JRut » sob 27 led, 2007 16:20

Mno já s ním zkušenosti nemám, ale k přírodě je určitě ohleduplnější než normální... a vlastnosti při letu snad odlišné nejsou.
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Dennyas

Bio strelivo

Příspěvekod Dennyas » ned 28 led, 2007 17:42

znacka Excel, Super king, vyrabeny ze stlacene ryze, hmotnost 0,20; 0,25. Cenove jsou znatelne drazsi, protoze jsou vyrabeny prave treba z ty stlaceny ryze tak se vlviem prirody po urcite dobe (radove roky) rozpadnou. U nektery AEG spatne podavaji coz je zpusobeno pravdepodobne jejich "nepromazanim" staci porovnat hmatem s kulivem od Marui. Nicmene je to strelivo jako kazde jine, otazkou je zda jsou lidi ochotny si priplatit za ten rozklad.

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

BIO

Příspěvekod DC » pát 15 čer, 2007 18:44

měl jsem možnost "okusit" BIO kuličky do manuálky (XM177 od TM) a musím říct, že střílela normálně jako s "obyčejnými".Dle mého názoru nemá cenu kupovat dražší, když jsou méně kvalitní (jiné slovo mě nenapadá,jsou prostě horší),ale jestli tě hřeje pocit,že pomáháš přírodě a za pár let se to rozloží, tak klidně...ale dřív se ty kuličky "zadupou" do země (ať sou BIO nebo ne :) )


Zpět na „Airsoft - Zbraně a munice“