051 AGM Full metal

Airsoftové zbraně a munice
psycho205
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 7 srp, 2008 17:32

051 AGM Full metal

Příspěvekod psycho205 » čtv 7 srp, 2008 17:34

zdar chtěl bych se zeptat co si myslíte o tyhle zbrani

Kód: Vybrat vše

http://www.airsoftmorava.cz/index.php?act=viewProd&productId=594
chtěl bych si jí koupit ale chtěl bych vědět vaše názory a zkušenosti s touto zbraní

Sonny
Četař
Četař
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 13 zář, 2007 19:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sonny » čtv 7 srp, 2008 18:48

Tak asi následovně: se zbraněmi od AGM je to takové různé. Konkrétně s touto nemám žádnou zkušenost, nicméně u jiné (M14) je to tak, že vnější součásti, tím myslím na kterých přímo nezávisí funkčnost, jsou z dosti podřadného materiálu a to natolik, že je možný, že třeba ulomíš závěr apod. Ovšem na druhou stranu má dost překvapující dostřel. Takže pokud chceš zbraň od AGM, tak bys měl být zručný "řemeslník".
Dál mech. vz. II sice není špatný, ale já osobně bych si zbraň s tímto mecháčem nekoupil. Ačkoliv se říká, že čísla mecháčů neudávají to, jak je kterej dobrej, ale tady si myslím, že to platí. Rozhodně si pak nechej zajít chuť na nějakej lepší upgrade. Plus ale je, že je celkem snadno rozebíratelnej a to nejenom doma. Viděl jsem už pář případů, kdy to lidi rozebírali v "poli" pod palbou.
Sice tu píšou, že s tím dostaneš baterii, ale raději jim ji nechej zrovna na krámě, protože to, co dodávají je uplně na h...o. Přídavná hlaveň je sice hezký, ale pěkný nesmysl. Dělený hlavně jsou pro střelbu katastrofa, aspoň co já mám zkušenost.
Sečteno podtrženo: s tím, že si budeš muset koupit ještě baterku, potom hlaveň, možná zásobník, nějaký serepetičky tak za ní dáš takových 6 000,- možná 7 000,- .
Pokud na to máš (teda jako po stránce zručnosti, protože s tím budeš mít asi dost "hraní" doma na koleni) tak klidně, ale pokud patříš k těm, co raději kvalitu, tak nedoporučuji.

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » čtv 7 srp, 2008 20:25

Tak přesně ten samej kvér mam,akorát s tlumičem.Zásobník ti bude možná trošku blbnout,hlaveň tu můžeš oželet (sicet oenbude úplně přesný,ale tak dokud nebudou prachy),určitě to chce koupit nove HOP UP,a TRYSKU (protože ta co tma je je plastová a na pí**) a taky tu baterku a jestli k tomu nedávaj,tak nabíječku. Dál si budeš muset udělat novou kabeláž,protože se v kvéru strašně přehřejvá i na jednotlivky!

Aleš
Vojín
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11 lis, 2008 18:24
Kontaktovat uživatele:

Zdravim

Příspěvekod Aleš » úte 11 lis, 2008 18:31

Lidi jsem sklamán začal jsem svou kariéru softu stouto zbrani jelikoz jsem si ji koupil.Jakoze kdyby nebyla tak luxusne udelana a pekna ale jakoze myslel jsem si ze to bude strilet dobre a hlavne rovne a ona me zacina trochu srat jelikoz jsem byl na prvnim vecim softu a nedostrelila pozadovanou vzdalenost , pomala rychlost a to co se o ni pise na www.airsoftmorava.cz tak neni pravda podle mne ma neco pod 400 fps no ale tedka mi nic jineho nezbyva nez ji na pristi rok poradne vytunit a prave proto bych potreboval od nekoho kdo se v tom vyzna aby mi poradil predem dik za odpoved jo a co se tyce te zbrani uz bych si ji nikdy nekoupil :evil: :evil: :evil: :evil: :o :D

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » úte 11 lis, 2008 21:16

a co ti na ni vadí?nedostřelí 100 metrů,musíš porovnávat s ostatnímy lidmi. (kua jak sou ty Ička).Nečekej zázraky za tu cenu,kadence dobrá,dostřel ucházející.Přesnost záleží na hlavn ia na kulích.

Uživatelský avatar
Denny_PiBtl144
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 114
Registrován: sob 16 čer, 2007 12:50
Bydliště: Jablonec nad Nisou / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denny_PiBtl144 » úte 11 lis, 2008 21:46

Doporučuji si připlatit za něco kvalitnějšího, třeba II, nebo III generaci SRC na anareusu, ať už je to cokoliv. Nebo na Marui.
Lepší vsadit na kvalitu než pak řešit jen problémy.
A taky jde hodně o to o od té zbraně očekáváš.
Obrázek
Obrázek
http://pioniere.cz
a Bůh řekl kamenům: "Kameny, chcete se stát Pionýry?"
A jeden kámen odpověděl: "Ne, na to nejsme dost tvrdí!"

Aleš
Vojín
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11 lis, 2008 18:24
Kontaktovat uživatele:

zdravim

Příspěvekod Aleš » stř 12 lis, 2008 17:57

No lidi asi zas to neni tak strasne trochu jsem se prekvapil jelikoz sem se ji pokousel poprve rozebrat tak jsem to vcera udelal a reknu vam je to pohoda slozit i poskladat pritom sem trochu vycistil hlaven a dneska mi to strilelo lip a stejne premyslim o uprgradu potreboval bych poradit moje icq je 454 699 643 pred diky za rady :D :D

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » sob 15 lis, 2008 12:39

Denny_144Pioniertruppe píše:Doporučuji si připlatit za něco kvalitnějšího, třeba II, nebo III generaci SRC na anareusu, ať už je to cokoliv. Nebo na Marui.
Lepší vsadit na kvalitu než pak řešit jen problémy.
A taky jde hodně o to o od té zbraně očekáváš.


čína z bohemky je kvalitní.Za 4 litry máš celokovu kalacha ve dřevě a se 120kou,ložiska...., to se podle mě vyplatí víc než dávat 5500 za plast v základu.

Uživatelský avatar
Denny_PiBtl144
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 114
Registrován: sob 16 čer, 2007 12:50
Bydliště: Jablonec nad Nisou / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denny_PiBtl144 » čtv 22 led, 2009 0:28

A co třeba GP? Ja radši pořádnou zbraň, na kterou se můžu spolehnout. GP mi to za 6000 (u morrise) nabídne a navíc je to celokov a disponuje nejhezčím tělem na trhu (teď mam na mysli zbraně řady AR-15)
Obrázek

Obrázek

http://pioniere.cz

a Bůh řekl kamenům: "Kameny, chcete se stát Pionýry?"

A jeden kámen odpověděl: "Ne, na to nejsme dost tvrdí!"

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » čtv 22 led, 2009 20:09

Ale za tu cenu máš 2 čínský zbraně.Já se třeba s čínou nestrachuju,že ji rozmlátim,vymlátim vnitřek...stojí to pár korun,můžu hrát i v zimě beze strachu... :)


Zpět na „Airsoft - Zbraně a munice“