Pomůže mi prosím někdo s určením vzoru maskáčů ?

Vybavení vojáků
Honzyk
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: úte 13 dub, 2010 18:03

Pomůže mi prosím někdo s určením vzoru maskáčů ?

Příspěvekod Honzyk » stř 14 dub, 2010 7:26

Pomůže mi prosím někdo určit tento vzor viz foto ?

Tento kabát jsem kdysi koupil v army shopu.Nyní bych si k němu rád dokoupil kalhoty se stejným vzorem,ale mám problém,protože nevím co je to za vzor.
Kamarád mi říkal,že je to britský vzor AWP.Na tom že je to britský vzor se podle vlajky na levém rukávu schodneme asi všichni.Pokud ovšem napíši do Google ,,britský vzor AWP" a hledání různě obměňuji,pořád nedostávám téměř žádné adekvátní výdledky.
Myslel jsem,zda by ho třeba podle fotek někdo poznal... :)

Omluvte prosím kvalitu fotek,jsou foceny na špatných podmínkek a ještě k tomu mobilem. :oops:


Předem díky za jakoukoliv snahu. :)


http://ulozto.cz/4546585/neznamy-vzor-maskace.rar
[/img]
,,Jen mrtví se dočkali konce války." by Platón

,,Cílem války není padnout za vlast,ale přinutit ty druhé parchanty,aby padli za tu svou." by George S. Patton

John Mcneily
Desátník
Desátník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 16 led, 2009 18:56

Příspěvekod John Mcneily » pon 21 čer, 2010 15:36

nejsou to normální DPMka?
Obrázek
Obrázek

Honzyk
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: úte 13 dub, 2010 18:03

Příspěvekod Honzyk » úte 7 pro, 2010 13:51

Děkuju za Vaši odpověď. :)

Ano,jsou to DPMka.

Omlouvám se za půl roku zpožděnou reakci na Váš příspěvek.Myslel jsem,že mi přijde případné upozornění na email.Bohužel nic nepřiházelo.A to mám zaškrtnuté zasílání upozornění na email. :?
,,Jen mrtví se dočkali konce války." by Platón



,,Cílem války není padnout za vlast,ale přinutit ty druhé parchanty,aby padli za tu svou." by George S. Patton

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 7 pro, 2010 16:19

Honzyk píše:Děkuju za Vaši odpověď. :)

Ano,jsou to DPMka.

Omlouvám se za půl roku zpožděnou reakci na Váš příspěvek.Myslel jsem,že mi přijde případné upozornění na email.Bohužel nic nepřiházelo.A to mám zaškrtnuté zasílání upozornění na email. :?


Měl jste to ve sledovaných tématech? Maily by měly chodit a snad i by neměly ve větší míře padat do spamu, mě žádný error nepřišel.

Honzyk
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: úte 13 dub, 2010 18:03

Příspěvekod Honzyk » stř 8 pro, 2010 13:24

Duke píše:Měl jste to ve sledovaných tématech?


Ano.V profilu mám zaškrtnuto,aby mi chodili emaily,když někdo odpoví v tématu,které jsem založil/kam jsem přispěl.Při zakládání tématu vždycky zaškrtnu,aby mi chodili emaily,pokud někdo odpoví.Pořád nic.V tomto tématu dole mám odkaz ,,Ukončit sledování tohoto tématu",takže by minimálně tohle téma mělo být sledováno.Na mail mi zatím přišly pouze dva emaily,a to registrační email a email s informacemi ohledně srazu vojsko.net.Používám emailovou schránku na www.klikni.cz .Ve spamu nic nebylo.Mrknul jsem i do FAQ,i tam jsem se nic nedozvěděl. :(
,,Jen mrtví se dočkali konce války." by Platón



,,Cílem války není padnout za vlast,ale přinutit ty druhé parchanty,aby padli za tu svou." by George S. Patton

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » stř 8 pro, 2010 18:37

Honzyk píše:Ano.V profilu mám zaškrtnuto,aby mi chodili emaily,když někdo odpoví v tématu,které jsem založil/kam jsem přispěl.Při zakládání tématu vždycky zaškrtnu,aby mi chodili emaily,pokud někdo odpoví.Pořád nic.V tomto tématu dole mám odkaz ,,Ukončit sledování tohoto tématu",takže by minimálně tohle téma mělo být sledováno.Na mail mi zatím přišly pouze dva emaily,a to registrační email a email s informacemi ohledně srazu vojsko.net.Používám emailovou schránku na www.klikni.cz .Ve spamu nic nebylo.Mrknul jsem i do FAQ,i tam jsem se nic nedozvěděl. :(


Mrknu na to. Díky za upozornění.


Zpět na „Výstroj a militárie“