Mini sršeň alias německý Hornisse 1:144

Pochlubte se svými modely
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Mini sršeň alias německý Hornisse 1:144

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 19 čer, 2008 19:34

Mini sršeň alias německý Hornisse 1:144

Minulý rok dragon vydal speciální edici modelu 1:144,bylo víc typu (Leopard a další,ale já si vybral Pz.4 a Hornisse .Po koupení mi model asi pul roku ležel ve skříní pro nedostatek a času a zručnosti . Od té doby jsem se zlepšil a troufl jsem si již na 1:144ku ,už od začátku jsem myslel že je tahle stavba odsouzená k zániku ,ale spletl jsem se :-) Pro začátek jsem si vybral Hornisse.Model se skládal z 5 základních dílu a to dva vylité pásy s koly,korba,spodek a samozřejmě velká hlaveň které k Horrnisovi patří. Stavba samotná byla poměrně jednoduchá ,ale barvení to už bylo horší .Celý model je asi o velikosti jedné desetikoruny a pul a asi si dokážete představit jak velká jsou v tomhle měřítku kola a další doplňky.Po nabarvení kol pásu korby a podvozku jsem s pustil do hlavně. Poté jsem všechno ještě jednou přebarvil pískovou barvou ztmavil černým patinátorem,napatinoval na hranách a na pásech stříbrnou barvou tak zvanou metodou Dry Brush (Suchý štětec).Po té co zaschla patina jsem aplikoval obtisky a Horniss byl hotov. Něco mi ale chybělo a to postavec protože model takové velikosti potřebuje stojánek jinak nevynikne.Použil jsem podstavec z mého modelářského vrakoviště už ani nevím od čeho byl.Upravil jsem ho a nalepil na něj můj hotový model a výsledek je zde:

Obrázek


Autor: x-internetak
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

John Mcneily
Desátník
Desátník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 16 led, 2009 18:56

Příspěvekod John Mcneily » pon 13 dub, 2009 11:34

2 kroužek: pěkný :D
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » pon 13 dub, 2009 11:58

tak na tohle bych neměl dostatek trpělivosti
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one


Zpět na „Hotové modely“