Editor fotek - podpisy

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Editor fotek - podpisy

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 18 říj, 2015 16:27

Editor fotek - podpisy

Čau,
sháním editor fotek, který by mi umožnil snadno hromadně zmenšit fotky z akcí, muzeí apod a přidat do nich logo Vojska s podpisem autora. Nastavení by mělo jít pokud možno uložit jako šablona. Dále bych potřeboval, aby tam šlo nějak vyřešit jednotný vzhled. Teď při různých rozlišeních originálu mám ve výslekdu různě velké logo s podpisem. Někde je vůči fotce velikánské, jindy malé. S tím mám teď problémy v FastStone Photo Resizer, který používám. Tam mám dokonce to logo různě velké i v případě vlastních fotek z různých akcích, kde byl originál stejně velký. Bohužel sem v něm nenašel žýdnou volbu na změnu velikosti vkládaného loga. ?:? ?evil? Přivádí mě k zuřivosti.

Potřeboval bych to nějak vyřešit, abych mohl konečně upravit fotky z Německa apod a opatřit je popisky co na nich je za techniku a poté je nasázet i do článků na Vojsku. Prosím jen software, se kterým v tom směru máte zkušenosti + případně i tip jak na to logo.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Zpět na „Volný pokec“