VSTUP OSSR

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Faust
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29 led, 2024 10:32

VSTUP OSSR

Příspěvekod Faust » pon 29 led, 2024 10:48

Ahojte,
absolvoval som DKVS, avšak pozícia na ktorú som sa hlásil - verejný zdravotník je obsadená a ponúkli mi miesto v mužstve.
Mám 33 rokov a 8 ročnú prax ako hygienik, z toho 7 rokov prax v atómových elektrárňach a spoločnosti, kt. sa zaoberá likvidáciou rádioaktívneho odpadu.

Otázka: Odporúčate mi vziať pozíciiu v mužstve vzhľadom na môj vek ? ... trvalý pobyt mám v BA, čiže asi mi niečo nájdu v okolí BA.

Je možné sa potom stať dôstojníkom, keď začnem ako vojak 2. stupňa ? ..resp. aká je tam cesta, nakoľko to miesto sa raz uvoľní, len neviem či tam opäť vezmú niekoho kto sa aktuálne prihlási na DKVS alebo môžu osloviť aj mňa ?

Vedeli by ste mi poradiť aj iné pozície vo vojenskom zdravotníctve ? ... pozeral som si vojenské zdravotníctvo a tých oddelení a odborov je tam mnoho, otázka je či mi vedia niečo také ponúknuť už počas výcviku ?

cellkovo mám z toho zmiešané pocity, nakoľko nevyšlo to za čím som si do OSSR šiel, avšak možno mi ponúknu niečo zo zdravotníctva, ale na druhej strane sa troška obávam, aby som nedostal niečo úplne odveci u pozemných síl, nakoľko týchto miest je tipujem voľných neúrekom a najmä v BA.

Príp. ak je tu nejaký zdravoťák, bolo by to úžasné.

Za každú odpoveď Vám vopred ďakujem.

Zpět na „Volný pokec“