Linux - help

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Linux - help

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 20 úno, 2013 20:31

Linux - help
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Linux - help

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 20 úno, 2013 20:32

Co dělat když mi najde Linxu z prvního disku je oddíl s Windows a druhý disk. Druhý oddíl na prvním disku to nenašlo. Zlobí to i ve winech, ale tam si ho po instalaci dohledám v nastavení a pak už to jde.

Takhle stahuju 12.2Gb TF2 a nemůžu si pustit mp3, protože mám všechny na nepřístupném disku.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2787
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Linux - help

Příspěvekod Duke » stř 20 úno, 2013 23:54

Michal Kroužek píše:Co dělat když mi najde Linxu z prvního disku je oddíl s Windows a druhý disk. Druhý oddíl na prvním disku to nenašlo. Zlobí to i ve winech, ale tam si ho po instalaci dohledám v nastavení a pak už to jde.


Nic moc češtin. Co se ti nepřipojí přímo, můžeš připojit manuálně přes mount a fstab.


Zpět na „Volný pokec“