Politika - volby

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Politika - volby

Příspěvekod Duke » sob 18 říj, 2008 18:40

Tak co říkáte na výsledek voleb?

Velký vítězství ČSSD v jejich "referendu o vládě", sem tam nějaký pochod proti nepřispůsobivým menšinám, komunisti v akci. :?

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » sob 18 říj, 2008 21:22

Hromada informací ohledně voleb na:

http://volby.idnes.cz/senat-2008-1k.asp?obvod=0&typ=

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 19 říj, 2008 9:55

Je to bída no. Normální člověk si nepůjčí víc než může splatit, ale zvolit vládu, které ho zadluží až po uši a pak nebude mít peníze na nic mu problém nedělá.
Hold je u nás furt dost hlupáků co slyšej na sladké řečičky o penezích bez práce, takže volí koalici čssd+ksčm+marťani.

Ad. posilování extrémních stran. Je to jen sebezáchovná reakce na to že se u nás neřeší problémy, ale zametají se pod koberec popř. se řekne, že si na to půjčíme. Na Islandu vidíme jak to pak dopadá. Mají měnu, které se všichni zbavují a tím neuveřitelně klesla její hodnota a lidi nemají jak teď splácet svoje dluhy.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » ned 19 říj, 2008 13:21

A nevíte,jak dopadla DS?myslim celorepublikově (jestli dostali aspoň 0,5%)

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 19 říj, 2008 13:26

Dělnická strana - NE americkému radaru!
neobhajuje žádný mandát , získali 2639 hlasů ( 0.09 %)

Národní strana
neobhajuje žádný mandát , získali 2711 hlasů ( 0.09 %)

Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit., NÍZKÉ daně, VYROVN.rozp., MIN.byr., SPRAV.just., PŘÍMOU dem. CIBULKA.NET
neobhajuje žádný mandát , získali 19915 hlasů ( 0.68 %)

Dělnická strana - za zrušení poplatků ve zdravotnictví
neobhajuje žádný mandát , získali 26226 hlasů ( 0.9 %)

Obrázek

Zdroj: volby.idnes.cz
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » ned 19 říj, 2008 14:26

ja nevim jak vy, ale ja jsem rad ze nevyhrala strana Oddeleni Destrukce Světa..ja nevim jak tam u vas ale tady je 99% obyvatelstva zamestnano v hutnich provozech a odesaci totalne dosrali lidem jejich us tak mizivou zivotni uroven...ti nasi lidi tady jsou uplne ve sra*kach z toho jak se ods vyradilo a vsechno zrusili a zdrazili...
Silesia - Schlesien - Ślůnsk - Schläsing - Slezsko - Śląsk...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 19 říj, 2008 14:55

A co kupuješ od ODS, že ti to zdražili? :)
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » pon 20 říj, 2008 10:38

Můj názor je že at to vezmete po čáře od Paroubka k Topolánkovi (KSČM nepočítám za legální politickou stranu), tak jsou to stejně všichni zloději, mafiáni a vyděrači, takže si nevybereme. Ale já osobně beru podle mě menší zlo v podobě ODS.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » úte 21 říj, 2008 10:03

Já osobně volil stranu,která tam nebyla. Po přečtení volebního programu (www.delnickastrana.cz) jsem měl jasno.Taky tma mrkněte

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 21 říj, 2008 12:17

DC píše:Já osobně volil stranu,která tam nebyla. Po přečtení volebního programu (www.delnickastrana.cz) jsem měl jasno.Taky tma mrkněte


To je ta strana co spolupracuje s německou stranou, která chce sudety? Ne takovou stranu opravdu nechci.

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 21 říj, 2008 14:25

Jinak mě nepřijde líto těch lidí, co se nechali oblbnout paroubkovou propagandou, ale těch co si to kvůli nim odnesou. :?

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 21 říj, 2008 18:39

Tak antimonopolní úřad udělal do RathParoubkova plánu s poplatkama u lékaře díry. Což je dobře.

Takže buď se lidi naserou na Ratha, že neplní požadavky. Nebo jeho plán zruší antimonopol a nebo si lidi odhlasovali nulový investice do krajů, protože to pude na poplatky (a podobný věci).

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 21 říj, 2008 18:44

Jj, je to ptákovina. Mělo to přinést peníze do zdravotnictví, které stát nemá a zamezit mrhání prostředky pro simulanty apod a takhle by se sály jen z jiné kapsy státu a o efektivitě nemluvě
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 21 říj, 2008 18:55

Navíc paroubek si stěžoval na nereálnost rozpočtu kvůli krizi... ten je sice nyní nereálný ale že si ztěžuje někdo kdo ho hromadu let vycucával to mu nevadí.

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » stř 22 říj, 2008 0:27

To DC
teda, jestli jsi fakt volit tuhle stranu, tak to s tebou nechci mít nic společnýho.

Co si budeme nalhávat, všichni v politice se perou o koryta a snaží si urvat co nejvíc. Ale když vidím, jak špičky ČSSD jsou velmi úzce spojejeny s organizovanou kriminalitou, tak mě to až děsí.


Zpět na „Volný pokec“