Vtipy, zábava

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Duke » sob 14 dub, 2012 21:45

Adolf Hitler zemřel a dostal se do pekla. Zabouchá na bránu. Otevře Satan a ptá se na jméno. Když se Hitler představí, Satan hned spustí: "Adolf Hitler? Hmm, hele, vím, cos dělal na zemi, a nemysli si, že tě sem pustím. Jo, já vím, tohle je Peklo, ale všechno má svý meze! Hele, jdi do Nebe, jo? Pořád po cestě, napravo jsou velký dveře, nedá se to minout!" Satanův proslov byl zakončen bouchnutím dveřma, takže Hitlerovi nezbylo, než vyrazit směrem k nebi. Na druhý den po obědě zas někdo v pekle bouchá na dveře. Satan otevře, a tam stojí Ježíš. Satan se překvapeně táže: "Hele, co Ty tady děláš?" "Právě jsem prchnul z vyhlazovacího tábora a chci požádat o politický azyl."

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 15 dub, 2012 18:03

Duke píše:Adolf Hitler zemřel a dostal se do pekla. Zabouchá na bránu. Otevře Satan a ptá se na jméno. Když se Hitler představí, Satan hned spustí: "Adolf Hitler? Hmm, hele, vím, cos dělal na zemi, a nemysli si, že tě sem pustím. Jo, já vím, tohle je Peklo, ale všechno má svý meze! Hele, jdi do Nebe, jo? Pořád po cestě, napravo jsou velký dveře, nedá se to minout!" Satanův proslov byl zakončen bouchnutím dveřma, takže Hitlerovi nezbylo, než vyrazit směrem k nebi. Na druhý den po obědě zas někdo v pekle bouchá na dveře. Satan otevře, a tam stojí Ježíš. Satan se překvapeně táže: "Hele, co Ty tady děláš?" "Právě jsem prchnul z vyhlazovacího tábora a chci požádat o politický azyl."



:goodpost:


Girls with guns fail compilation


Šéf přijímá novou sekretářku. Jsou tři kandidátky. Za úkol dostanou vyslovit větu "co vy už zase chcete". První dvě přijaty nejsou, třetí ano. Baví se tedy o tom, jak větu vyslovily:
1: Já jsem tu větu vyslovila přísně: "Co Vy už zase chcete!!?"
2: Já jsem ji vyslovila mírně a s úsměvem: "Co Vy už zase chcete?"
3: Já jsem ji vyslovila takhle: "Co?? Vy už zase chcete??"

Letadlo odstartuje, nabere výšku a kapitán se ohlásí pasažérům. Popřeje jim příjemný let, ale zapomene vypnout mikrofon, takže cestující slyší, jak říká druhému pilotovi: "Teď bych si dal kafe a potom přefikl tu novou letušku." Jedna z letušek se rozběhne do kabiny, aby kapitána na zapnutý mikrofon upozornila.
Jeden z cestujících ji chytne za ruku a povídá: "Slečno, nemusíte spěchat, teprve si dává kafe."

Cestuje skupina inženýrů se skupinou manažerů ve vlaku. Každý manažer ma svoji jízdenku, inzenýři mají dohromady jen jednu. Najednou jeden z inženýrů volá: "Jde průvodčí!" a všichni inženýři se natlačí do jednoho WC. Průvodčí zkontroluje lístky manažerů a vidí, ze dveře na WC jsou zamčené. Zabouchá na dveře a zavolá: "Jízdenku, prosím!" Z WC se pode dveřmi vysune jeden lístek, průvodčí ho cvakne, prostrčí zpět, poděkuje a spokojeně odchazí.
Na zpáteční cestě mají manažeři jen jeden lístek, a světe div se, inzenýři nemají žádný. Jeden z manažerů uvidí průvodčího a zakřičí: "Jde průvodčí!" a všichni manažeři se utíkají schovat na WC. Inzenýři trochu pomaleji odcházejí na další WC. Poslední z inženýrů, ještě než se schová, zabouchá u manažerů na WC a zavolá: "Jízdenku, prosím..."
Ponaučení: Manažeři často používají inženýrská řešení, aniž by jim rozuměli.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 30 dub, 2012 19:59

Army Batman :-)
Obrázek

Odstřelovačka
Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 7 kvě, 2012 16:56

Pokrok nezastavíš

Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 8 črc, 2012 16:08

Jak na Korejky

Obrázek

Hráčky

Obrázek

404

Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 13 črc, 2012 18:44

Tady máte malou radu co říct, až vám zase někdo bude vytýkat, že trávíte moc času u počítače:
Obrázek

Jak je to se sponzory řeckého fotbalového týmu:
Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 21 črc, 2012 14:44

Bormann spatřil v temné chodbě Stierlitze a bez váhání ho zasáhl dávkou z kulometu.
Stierlitz se ani nezapotácel, vytáhl revolver a Bormanna zastřelil.
"Stierlitzi!" zařval Bormann, "ještě jednou vás přistihnu, že v DOOMu používáte cheat pro nesmrtelnost, a řeknu Vůdci, aby s vámi už nehrál!"
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Duke » sob 21 črc, 2012 17:18

Taky takto končí vaše vaření? ?:D

Obrázek

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Duke » pon 3 zář, 2012 23:13

Tak tekle do postele ještě neulehám. ?:D

Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 4 zář, 2012 14:07

LOL, to by moje postel asi dlouho nevydržela a brzo bych si dal hlavičku o stolek co mám za hlavou :-)
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Duke » ned 9 zář, 2012 19:02

L.E.D. Zeppelin

Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 22 zář, 2012 18:59

Ice Age: Scrat's Continental Crack-Up


Scrat's Continental Crack Up Part 2
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Duke » sob 22 zář, 2012 20:07

Chudák veverka. :D

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 30 zář, 2012 10:25

Holly: „Mám pocit, že někdo tady nevěří, že mám IQ šest tisíc.”
Lister: „Já ti věřím.”
Holly: „Dokážu vám to, jestli chcete.”
Lister: „To není nutný.”
Holly: „Ale já vám to chci dokázat.”
Lister: „Dobře. Kolik je druhá odmocnina z dvou tisíc čtyřiceti devíti?”
Holly: „Chceš, abych ti to dokázal, co?!”
Lister: „Ne, vůbec.”
Holly: „Ale jistě, že chceš! Takže pokud vám řeknu druhou odmocninu z dvou tisíc čtyřiceti devíti, bude to důkaz?”
Kocour: „Tak kolik to je?”
Holly: „A nemáte radši otázku ze sportu?”
Lister: „Kašli na to, to není důležitý!”
Holly: „Pro mě ano! Byl jsem očerněn a chci očistit své jméno!”
Kocour: „Tak kolik je druhá odmocnina z dvou tisíc čtyřiceti devíti?”
Holly: „A co otázku z astronomie?”
Lister: „A jakou třeba?”
Holly: „Já nevím. Třeba... která planeta je nejblíž Slunci.”
Lister: „Která planeta je nejblíž slunci?”
Holly: „Jo, to je lehké. Jako pár facek. Zrovna v téhle oblasti se moc dobře vyznám. Planeta, která se nachází nejblíže Slunce je...” (nenápadně se koukne do knihy) „Merkur!”
Lister: „Jo, správně!”
Holly: „Ach vy malověrní...”
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Tankista
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 8
Registrován: pon 22 říj, 2012 16:10

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Tankista » čtv 25 říj, 2012 16:24

Operace pláž :-)
Obrázek


Zpět na „Volný pokec“