Vtipy, zábava

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Uživatelský avatar
Špion Ondrej
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23 črc, 2017 10:21
Bydliště: brno kralovopole

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Špion Ondrej » pát 28 črc, 2017 10:35

Ztroskotají tři policisté na pustém ostrově.
Hned první den jím přeje štěstí .Chytí zlatou rybku,která slíbí
každému jedno přání
1.policista:"aby jsem byl hned doma."A zmizel.
2.policista:"Aby byl taky hned doma."Hned byl doma.
3.policista:"Já se tu sám bojím.aby byl hned zpátky!" ?lol? ?lol? ?lol? ?lol? ?lol? ?lol? ?lol? ?lol? ?lol? ?lol?
ČESKÁ ARMADA JE NEJ ?:D ?:D ?:D :eu: :eu: :eu: :eu: ?cool?


všechny zdravím

VenceslavPeroutka
Vojín
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: stř 30 srp, 2017 22:51

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod VenceslavPeroutka » stř 30 srp, 2017 23:10

Zavřou matematika, fyzika a chemika s jednou konzervou. Po třech týdnech se na ně jdou podívat. Fyzik: "Spočítal jsem si, pod jakym úhlem musim házet konzervu do rohu cely a když napraskla, dorval jsem ji zuby nehty. Ale žiju!!" Chemik: "Ze slin, vlasů, špíny na zemi a pavučin jsem si namíchal roztok, který tu konzervu narušil a pak zuby nehty." Matematik mrtvý, celé stěny popsané a vpravo dole v rohu "=> konzerva je otevřena."

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 26 zář, 2017 20:09

Choďte do riti s tými vtipmi o Chuckovi Norrisovi. Keby je to pravda, tak sem teraz príde a začne mi búchať hlavu o klávesnikoccuejnsnqouchrhrvhbdv hr bh rer brfvaeiavdhksbrbaes .
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 12 srp, 2019 16:51

CRAZY Military Moments
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Smrtibič
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 200
Registrován: sob 25 kvě, 2013 19:48

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Smrtibič » sob 21 pro, 2019 23:13

Ieva’s Polka Hitler Version 10 Hours

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 30 pro, 2019 17:38

Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 31 pro, 2019 10:18

Zombieland: Double Tap / Kiss Scene (Zoey Deutch and Jesse Eisenberg)
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Ganelon
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 255
Registrován: ned 19 led, 2020 12:05

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Ganelon » ned 19 led, 2020 12:55

Obrázek
„Tvrdím, že každý může být dobrou hlavou čehokoli, sobru, domácnosti, města, vojska, jestliže pozná, co potřebuje, a dokáže si to opatřit.“ — Xenofón ?:-)

Uživatelský avatar
Gray Fox
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 271
Registrován: sob 11 led, 2020 12:54

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Gray Fox » ned 26 led, 2020 9:35

Obrázek

Uživatelský avatar
Ganelon
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 255
Registrován: ned 19 led, 2020 12:05

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Ganelon » sob 8 úno, 2020 14:41

Přijde za otcem pětiletý Synáček a ptá se, co je to politika.
"Jak bych ti to vysvětlil", přemýšlí otec.
"Podívej se, to je jako u nás doma: Já jsem kapitalismus. Já vydělávám peníze a nosím je domů. Maminka, to je vláda. Ta mi peníze vezme, něco si nechá a zbytek přerozdělí podle svého uvážení. Naše služebná, to je dělnická třída. Ta pracuje a my ji za to platíme. Dědeček, to jsou odbory, ten dává pozor, aby dělnická třída nebyla vykořisťovaná. Ty sám jsi lid. Pro tebe to všechno všichni děláme. A tvůj malý roční bratříček, tak to je naše společná budoucnost. Rozumíš tomu?"
Chlapeček se dlouze zamyslí a pak řekne: "Zatím ještě nevím, nechám si to projít přes noc hlavou".
V noci se probudí zápachem, protože jeho malý bratříček se pokakal.
Zajde tedy do pokoje rodičů.
Tam spí jenom maminka a nejde probudit.
Chlapec jde tedy do pokoje služky.
A tam vidí tatínka, jak si se služebnou právě hezky užívá.
Ani jeden si malé postavičky nevšimne.
Chlapeček se smutně otočí a za rohem uvidí dědečka, jak se zájmem pozoruje oknem tatínka se služebnou.
Ani dědeček si ho nevšimne.
Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout.
Ráno se ho tatínek ptá: "Tak už víš, co je to ta politika?"
A chlapec smutně odpoví: "Už to vím, ale je to trochu jinak, než jsi říkal včera."
"A jak, prosím tě?"
"No, kapitalismus zneužívá dělnickou třídu. Odbory tomu nečinně přihlížejí, zatímco vláda tvrdě spí. Lid je všemi ignorován a naše společná budoucnost leží ve sračkách."
„Tvrdím, že každý může být dobrou hlavou čehokoli, sobru, domácnosti, města, vojska, jestliže pozná, co potřebuje, a dokáže si to opatřit.“ — Xenofón ?:-)

Uživatelský avatar
Troubridge
Četař
Četař
Příspěvky: 51
Registrován: sob 15 úno, 2020 19:35

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Troubridge » sob 15 úno, 2020 19:41

Četa amerických vojáků hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce našli ošklivě dobitou mrtvolu íráckého vojáka v příkopě u cesty. O kus dál v příkopu na opačné straně našli ošklivě dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí ještě naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost.
""Šel jsem po této cestě ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál těžce ozbrojený írácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřičel: George W Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a když jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul náklaďák…

Voják hlásí do vysílačky: „Pane generále, mám čtyři zajatce!”
„Výborně,” pochválí ho generál, „okamžitě je sem přiveďte.”
„To bych rád, ale oni mě nechtějí pustit!”

Uživatelský avatar
Gray Fox
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 271
Registrován: sob 11 led, 2020 12:54

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Gray Fox » stř 8 dub, 2020 16:58

Napoleon odpočívál ve svém stanu, když tu náhle vrazí dovnitř sluha a volá: "Pane, Angličani! Přicházejí! Je jich milión!!" "Dobre, Jeane, přineste mi moji červenou košili." Pak Napoleon odejde a po pár hodinách se vrátí z vítězné bitvy. Sluha se ho ptá, k čemu byla ta červená košile, a Napoleon odpovídá: "Milý Jeane, to je psychologická záležitost. Když mám červenou košili, vojáci neuvidí krev, kdybych byl zraněn, a tudíž se nebudou obávat, že bych mohl zemřít." O pár hodin později opět sluha přiběhne: "Pane, Angličani! Pricházejí! Jsou jich tři milióny!!" "Dobre, Jeane, přineste mi moji červenou košili." Opět se Napoleon vrátí z bitvy jako vítěz. Druhý den ráno sluha přibíhá a volá: "Pane, Anglicani! Přicházejí! Je jich šest miliónů!! Tady je vaše červená košile!" "Ne, Jeane, jestli jich je šest miliónů, pak to znamená, že je čas na moje hnědé kalhoty."

Uživatelský avatar
Ganelon
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 255
Registrován: ned 19 led, 2020 12:05

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Ganelon » pát 19 čer, 2020 15:23

Bláznivá střela Sovage bere roha aneb.... okamžitě zastavte!!!
„Tvrdím, že každý může být dobrou hlavou čehokoli, sobru, domácnosti, města, vojska, jestliže pozná, co potřebuje, a dokáže si to opatřit.“ — Xenofón ?:-)

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 8 říj, 2020 9:50

Tisková zpráva policie: "Probíhá pátrání po zákeřném teroristovi, který unesl dnes ráno v Praze autobus plný japonských turistů. Policie má v současné době k dispozici šest tisíc jeho fotografií."
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy, zábava

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 30 říj, 2020 14:13

Je načase vstávat :-D

Good morning! Girls und Panzer style!
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Volný pokec“