Zbrojní průmysl

Zde můžete volně pokecávat o všem možném.
Medojed
Rotný
Rotný
Příspěvky: 70
Registrován: úte 1 bře, 2022 18:19

Re: Zbrojní průmysl

Příspěvekod Medojed » pát 18 lis, 2022 22:28

Heavy píše:Česko by mohlo opravovat těžkou techniku pro Ukrajinu. Ve společných podnicích

Firmy zbrojního průmyslu Česka a Ukrajiny budou společně produkovat vojenský materiál. Podle bývalého náčelníka generálního štábu Jiřího Šedivého můžou české firmy nabídnout bojující zemi třeba těžkou techniku nebo munici.

Ukrajinský státní koncern Ukroboronprom a česká agentura AMOS (Agentura pro mezivládní obrannou spolupráci, pozn. red.) se dohodly na vzniku společných podniků. Cílem je zvýšit výrobu vojenského materiálu pro Ukrajinu.

,,V praxi půjde o vznik nových česko-ukrajinských společných podniků (Joint Ventures) s cílem navýšení produkce vojenského materiálu pro potřeby ozbrojených sil Ukrajiny," uvedlo Ministerstvo obrany.

Kód: Vybrat vše

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-cesko-by-mohlo-opravovat-tezkou-techniku-pro-ukrajinu-ve-spolecnych-podnicich-219584


Potenciál nebo z toho bude jen spousta dluhů?


Spíš to zaplatí všechno náš stát, který je už tak dost zadlužený.

Medojed
Rotný
Rotný
Příspěvky: 70
Registrován: úte 1 bře, 2022 18:19

Re: Zbrojní průmysl

Příspěvekod Medojed » sob 3 pro, 2022 10:05

Select Fire SIG Sauer Factory Tour

Grizz
Četař
Četař
Příspěvky: 41
Registrován: ned 10 črc, 2022 9:17

Re: Zbrojní průmysl

Příspěvekod Grizz » sob 21 led, 2023 20:04

Putinův „šéfkuchař“ Prigožin tvrdí, že ukrajinská armáda je silný soupeř

Tuto informaci, která se objevila na sociální síti Telegram, přinesl účet Logika Markova, patřící ruskému politikovi a propagandistovi. Uznání sil Ukrajiny se objevuje v čase, kdy napadené Ukrajině byl přislíben balík pomoci od mnoha zemí a situace pro Rusko se bude nadále zhoršovat.

A co tedy Jevgenij Prigožin podle Markova prohlásil? Prigožin prý mluví o ozbrojených silách Ukrajiny velmi uctivě a zdůrazňuje, že bojují směle a obratně. To jasně odporuje obrovské propagandistické vlně ruských médií, že ozbrojené síly Ukrajiny jsou v krizi, vojáci prchají z fronty a stěžují si, že je všechno špatně. Proč takový rozpor mezi velitelem profesionálních žoldáků a ruskými médii?

Kód: Vybrat vše

https://www.securitymagazin.cz/security/putinuv-sefkuchar-prigozin-tvrdi-ze-je-ukrajinska-armada-silny-souper-1404070119.html


Zpět na „Volný pokec“