Triko Vojsko.net

Oznámení týkající se fóra a stránek vojsko.net
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Triko Vojsko.net

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 27 zář, 2012 17:27

Triko Vojsko.net

Máte někdo zájem o triko Vojska, že by jsme nechal nějaké vytvořit. Jaký motiv by jste tam chtěli popř. jaké téma apod by jste na něm rádi viděli. Já bych preferoval něco s motivem meziválečného Československa, protože k tomu jsem ani nikde moc pěkné trička neviděl a je to vlastenecká, ale uvítám každý nápad.

Jinak takhle vypadá logo Vojska, které by tam bylo.

Obrázek

Cena: Zatím jsem nevybral, kde to nechám udělat, takže nevím, ale nemělo by to být nějak drahé. Pokud máte někde dobré zkušenosti, tak mi napište.

EDIT: Zatím to vypadá na mě, Duka, Kunu a Skyneta. Možná sparcoo a Marek.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

sparc0o
Redaktor
Příspěvky: 255
Registrován: pon 24 pro, 2007 21:27
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Triko Vojsko.net

Příspěvekod sparc0o » čtv 27 zář, 2012 17:49

Zalezi na cene tricka. Ja jsem pro jednobarevny obrys zbrane a k tomu nejaky citat + na zada VOJSKO.net. A barva trika, asi khaki.
!!!ANTI Islam!!!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Triko Vojsko.net

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 27 zář, 2012 17:56

Cenu snad přiblížim o víkendu. Marek navrhuje použít Střední znak republiky Československé z meziválečného období
Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Triko Vojsko.net

Příspěvekod Duke » čtv 27 zář, 2012 21:56

Tohle dopředu a dozadu logo vojska?

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Triko Vojsko.net

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 28 zář, 2012 19:24

Asi.

DCho návrh:
Zkusil bych tématiku 1938, nějaký hezký věci z toho (opevnění, tančík vz.38, apod.)
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Oznámení“