Military Paintball

Uživatelský avatar
Oppenheimer
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 7
Registrován: úte 4 led, 2011 21:32
Kontaktovat uživatele:

Military Paintball

Příspěvekod Oppenheimer » úte 4 led, 2011 21:37

Uvědomuji si, že to není zrovna vhodné téma na místě pro airsoft ale když už je zde na fóru vytvořen prostor pro airsoft myslím si že by bylo vhodné lidi přiblížit a seznámit s tímto fenomenem nebo jinak odrůdou paintballu která se snaží přiblížit k reálu. viz www.military-paintball.cz nebo jeho fórum.

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » čtv 6 led, 2011 1:21

Paintballem se tu zatim nikdo moc nezabýval tak tu pro to sekce není, ale myslím že tady je to ok.

No mě přijde airsoft lépe přiblížitelný reálu. Když přijdu domu s boulema a obarvenej, tak mi to moc real nepřijde. 8)

Uživatelský avatar
Oppenheimer
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 7
Registrován: úte 4 led, 2011 21:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Oppenheimer » čtv 6 led, 2011 17:34

Já se zde také nehodlám hádat co je lepší. Hrál jsem v životě oboje a skončil jsem u Militarypaintballu. To buď mím svědectvým čemu dávám přednost. Neříkám však, že je to lepší. Tohle tema jsem zde založil abych upozornil a představil "militantní" (odpusťe to slovo není myšleno hanlivě) veřejnosti, že paintball není jen banda v dresu se svářečkou v ruce.
Válka není jediným, jistě ne nejhorším zlem. Život nečestný, život otrocký jest horší.


Tomáš G. Masaryk

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » čtv 6 led, 2011 22:08

Oppenheimer píše:představil "militantní" (odpusťe to slovo není myšleno hanlivě) veřejnosti, že paintball není jen banda v dresu se svářečkou v ruce.


:lol: :lol:

Jen prezentuji svůj názor a hádat se taky nemám vůli. 8)


Zpět na „Airsoft“