Kindrs

Uživatelský avatar
.D.e.L.e.T.e.
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 7
Registrován: pon 31 srp, 2009 18:11

Kindrs

Příspěvekod .D.e.L.e.T.e. » pon 31 srp, 2009 18:35

Jak všichni víte je v ČR bohůžel hodně malých dětí který si hrajou na sofťáky a dělají jen ostudu celému airsoftu (např.:http://sgc-art.jex.cz/ apod..) :(
.... Co stím ??? Budem čekat až si vystřelí oko a Česká Republika bude další státem kde jse kuli tomu airsoft zakáže ?!... Tak prosím nehrajte stě mi to
dětmi i když třeba machrují že vás rozdrtěj apod.. Radši je rozdrťte v CS i když to neni ono... Ale nezaručuji že po dlouhém hraní na počítači si taky neskurvíte oči (sprominutím)
:lol: ......... Prostě a jednoduše nereagujte na jejich výzvy a nenechte se vyprovokovat...plss rád bych si ještě párkrát zahrál :D ....

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » pon 31 srp, 2009 22:25

No tahle zpráva vypadá jako by byla součástí konkurenčního boje. :lol: Když si někdo chce vystřelit oko tak ať si ho vystřelí. :lol:

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 1 zář, 2009 8:23

Duke:Radši se moc nevyjadřuj.
Ad děcka. My s tim stejně nic neuděláme. To neni ani tak věc softu jako jejich rozumu a rodičů. Na soft se to svádět nedá. Děti padaj z balkonů apod a taky je nikdo nezakázal. Jen politiky napadaji takové populistické kroky.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
.D.e.L.e.T.e.
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 7
Registrován: pon 31 srp, 2009 18:11

Příspěvekod .D.e.L.e.T.e. » úte 1 zář, 2009 12:25

No v Německu je kuli tomu soft zakázaný že nějaký malý děti si koupily brokovnice za 2 Eura a jednomu se podařilo vystřelit oko druhý mu ....
Proto jezdí Němci do ČR si zahrát (např.:Byg Combat apod.)...............

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » úte 1 zář, 2009 16:55

.D.e.L.e.T.e. píše:No v Německu je kuli tomu soft zakázaný že nějaký malý děti si koupily brokovnice za 2 Eura a jednomu se podařilo vystřelit oko druhý mu ....
Proto jezdí Němci do ČR si zahrát (např.:Byg Combat apod.)...............


no tak s tím nesouhlasím...do Milovic jezdí celkem pravidelně němečtí hráči a musím říct, že s debaty s nimi vím o čem se jedná. Soft zakázán v německu není...ale je povolen jen a pouze na vymezených hřištích, či uzavřených halách. Zbraně, které přesahují silou x joulů,(přesně nevím kolik) mohou střílet pouze jednotlivými ranami.v A ti němci co jezdí k nám, se strašně rychle učí, a mají velký zájem o spolupráci s námi, protože takové podmínky jako my oni nemají...a musím říct, že k nám nejezdí jen tak nějací lamaři...například jeden tým, jmenovitě JOKERS, jsou hodně slušní hráči..navíc 2 z nich byli profesionální vojáci, z toho jeden z nich vysekával amíky od Mogadoša...takže žádný pláckobitkař to rozhodně není!!! navíc, ti němci, co s námi spolupracují se snaží přizpůsobit našim podmínkám, snaží se nedělat ostudu, a na slovo nás poslouchají. Takže big combat bych z tohodle vypustil..navím na BC jezdí i hráči, s kterými se osobně znám, a to nejsou žádné béčka. navíc BC letos organizoval tým, kterému bych nesvěřil organizaci ani myších závodů....

a co se týče kindrs, je třeba, aby jsme i my jim řekli co se sluší a patří.....protože pokud je budem odevšad vyhazovat, nadávat jim a podobně, tak naše generace hrající soft vymře a soft v čr jako skončí???? Nevím, ale já osobně jsem toho názoru, že je třeba převzít iniciativu a vychovat si je tak, aby nedělali hovadiny a tím se pak předejde veškerým průserům...navíc, vzpomeňte si na svá léta, kdy jste lítali po sídlišti s kuličkovkami a stříleli o sto šest. Bylo to to samé, a dnes se prohlašujete za ty chytré....
Silesia - Schlesien - Ślůnsk - Schläsing - Slezsko - Śląsk...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 1 zář, 2009 18:14

-=Nuke][Tux=-: No kuličkovky se kterýma sme si hrál já jako malý měli přecejen x-krát menší výkon než airsoftové.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » úte 1 zář, 2009 19:12

Michal Kroužek píše:-=Nuke][Tux=-: No kuličkovky se kterýma sme si hrál já jako malý měli přecejen x-krát menší výkon než airsoftové.


s tím souhlasím...ono airsoftka je prodejná od 18ti let....jsou na to paragrafy...ale to, že to koupí nějaký větnamec a na tržnici to prodá komukoli je špatné....s tím by se mělo rovněž zatočit...tohle jsou ty kameny úrazu...
Silesia - Schlesien - Ślůnsk - Schläsing - Slezsko - Śląsk...


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
.D.e.L.e.T.e.
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 7
Registrován: pon 31 srp, 2009 18:11

Příspěvekod .D.e.L.e.T.e. » pát 4 zář, 2009 18:12

No já nic nepsal o tom že ty němci kteří jsem jezdí jsou lamy... já jsem psal že tam v německu se zakázal hrát soft Venku!! (na otevřeném prostranctví)
a pokuď někdo ilegálně hraje venku tak je to přestupek hrát se může jen v Arénách od 18 let (v hřištích) které jsou většinou placené .... A to zrovna nechci abi to tak bylo v ČR...
Obrázek[/url]

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » sob 5 zář, 2009 13:56

.D.e.L.e.T.e. píše:No já nic nepsal o tom že ty němci kteří jsem jezdí jsou lamy... já jsem psal že tam v německu se zakázal hrát soft Venku!! (na otevřeném prostranctví)
a pokuď někdo ilegálně hraje venku tak je to přestupek hrát se může jen v Arénách od 18 let (v hřištích) které jsou většinou placené .... A to zrovna nechci abi to tak bylo v ČR...


jo tak s tím souhlasím..jen z tvé předchozí odpovědi jsem si vyložil, že je soft zakázán globálně...takže došlo k šumu, diky kterému došlo ke zkreslení informací :)
Silesia - Schlesien - Ślůnsk - Schläsing - Slezsko - Śląsk...


Obrázek

Obrázek

Obrázek


Zpět na „Airsoft“