Proč hrajete airsoft?

Proč hrajete airosoft?

chci se přiblížit nějaké skutečné jednotce
4
36%
Nemohl jsem do armády, je to splnění mého snu a relax po práci, kdy se můžu obléci do maskáčů a být pryč z domu
2
18%
Nadchli mě pro to kamarádi
0
Žádná hlasování
Hledám adrenalin a zážitky
1
9%
airsoft beru jako sport (pracuji na své fyzičce)
1
9%
líbí se mi zbraně a bojová umění (které se používají a učí v armádách)
1
9%
Ostatní
2
18%
 
Celkem hlasů: 11

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Proč hrajete airsoft?

Příspěvekod Krokáč » sob 14 čer, 2008 10:10

Vážení airsofťáci. Jistě každý z nás se setkává na akcích se strašnou morálkou a úrovní týmů. Nerespektování pravidel atd. Proto by mě zajímalo a chtěl bych udělat takový průzkum. Proč a za jakým účelem hrajete airsoft? Jsou zde možnosti, které mě napadly. Pokud bude někdo z jiným motivem odhlasujte OSTATNÍ a pokud bude chtít napište co vás tedy přimělo dělat airsoft.

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » sob 14 čer, 2008 10:36

Vidišto,dobrá otázka.Já hraju airsoft pro to,že mam prsotě armádu rád, zbraně mě přitahujou,ale taky proto,že na softu když se s lidma znáš (nebo neznáš) tak to je úplně jiná morálka. Neviděl sem,že by se na softu někdy vykalo, ale dycky se tyká, navíc když něco nemáš nebo si něco ztratil, většinou se půlka lidí zvedne a de to s tebou hledat nebo ti nějaekj doborník de poradit s problémem. je to taky něco jako dobrej komunismus, kde je všechno všech. Když si dem třeba je ntak k ohníčku, tak ten si veme tohodle,ten zase tohle a nakonec jsou všichni spokojeni. Tohle třeba v práci ani nejde, neviděl esm nikde, že by byli lidi na sebe takovýhle.

Prostě to je nádhera :)

Sonny
Četař
Četař
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 13 zář, 2007 19:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sonny » pát 20 čer, 2008 16:21

Jednak se zajímám o zbraně, bojové umění, a vůbec o military věci. Taky se mi líbí to, že jsem prostě někde venku v fajn lidma a to, že si můžu zkusit, jaký to je někde bojovat. A taky jsem toho názoru, že když sofťák chce, tak se může hooodně přiblížit reálu. Možná víc, než si je sám schopen připustit. Takže z toho plyne, že to dělám pro to, abych byl s lidma, zkusil něco, co jen tak někdo nezkusí, počítám adrenalin, hodně cestování, člověk si zvýší fyzičku (+ další vlastnosti), a kdybych tady měl říc všechno, proč to dělám, tak bych tu byl asi deset let :D

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krokáč » čtv 3 črc, 2008 18:56

Tak tak koukám, že sem občas i něco někdo písne i odhlasuje. To mě těší, že to není úplně mrtvé :lol:

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » čtv 3 črc, 2008 20:59

já musím souhlasit s DCm......kdybych měl psát, napíšu to samé :) opravdu je to o něčem jiném.....takové řekl bych vytržení ze stereotypu každodenního života
Silesia - Schlesien - Ślůnsk - Schläsing - Slezsko - Śląsk...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » čtv 3 črc, 2008 22:31

Krokáč píše:Tak tak koukám, že sem občas i něco někdo písne i odhlasuje. To mě těší, že to není úplně mrtvé :lol:


Tak sem nažeň svoje kámoše ať je tu ještě více živo. :)

Hlasoval bych ale AS bohužel nehraji ačkoli bych chtěl.

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krokáč » pát 4 črc, 2008 10:24

NO kamarádi jsem chodí, ale diskusní fóra nejsou jejich šálek kávy a čaje 8) Málo kdy někam něco písnou. To jenom já jsem takový blb, který se občas musí poprat s klávesnicí a vyslechnout si nemilá slova na svou osobu :lol: Pže asi dost někdy prudím svými názory :lol:

A co Ti brání v tom hrát airsoft?

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » pát 4 črc, 2008 14:34

Krokáč píše:NO kamarádi jsem chodí, ale diskusní fóra nejsou jejich šálek kávy a čaje 8) Málo kdy někam něco písnou. To jenom já jsem takový blb, který se občas musí poprat s klávesnicí a vyslechnout si nemilá slova na svou osobu :lol: Pže asi dost někdy prudím svými názory :lol:

A co Ti brání v tom hrát airsoft?


Jenom ať se tvý kamarádi snaží krom zbraní a holek mačkat i klávesnici. :lol:

a) není s kym
b) když chvíli bylo s kym tak nebylo kde
c) a taky není čim hrát (to ale souvisí s tím, že bych to nevyužil)

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krokáč » pát 4 črc, 2008 15:15

Tak to mě celkem překvapuješ, že v Praze nenajdeš lidi co hrají soft. Já bych se určo alespoň v tvém případě snažil k někomu přidat. V praze těch týmů je několik a nemají špatné jméno.

Ale vím o čem mluvíš, pže já jsem taky hledal 5 let lidi, kteří by chtěli utvořit tým. A až opravdu po 5 letech jsem je našel. Takže vydržať, stojí to za to :wink: 8)

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » úte 8 črc, 2008 19:04

V Praze jsou většinou takoví lidé no jak bych to řekl. Lidé zazobaní (kvéry >150M),hloupí (střílí s tím do xichtu) a agresivní (dokážo use poprat,když se ozvete), prostě ta mentalita 5/6 pražáků je úplně někde jinde (teda co sem já poznal). Pokud tomu tak není,budu jedině rád,ale MĚ to tak zatím připadá.Je to jen můj názor,nemusíte souhlasit

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 8 črc, 2008 21:13

DC píše:V Praze jsou většinou takoví lidé no jak bych to řekl. Lidé zazobaní (kvéry >150M),hloupí (střílí s tím do xichtu) a agresivní (dokážo use poprat,když se ozvete), prostě ta mentalita 5/6 pražáků je úplně někde jinde (teda co sem já poznal). Pokud tomu tak není,budu jedině rád,ale MĚ to tak zatím připadá.Je to jen můj názor,nemusíte souhlasit


Bych patřil do tý 1/6. :lol:

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krokáč » stř 9 črc, 2008 18:16

DC píše:V Praze jsou většinou takoví lidé no jak bych to řekl. Lidé zazobaní (kvéry >150M),hloupí (střílí s tím do xichtu) a agresivní (dokážo use poprat,když se ozvete), prostě ta mentalita 5/6 pražáků je úplně někde jinde (teda co sem já poznal). Pokud tomu tak není,budu jedině rád,ale MĚ to tak zatím připadá.Je to jen můj názor,nemusíte souhlasit


Nemůžu soudit, pražíky neznám, ale každopádně jestli chceš hrát airsoft, tak hledej. Stojí to za to. Když tak zkus pro to nadchnout i své kamarády a začněte s manuálkama za 800kč od BASE. Už i to je řádná prdel :D :lol:

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krokáč » stř 9 črc, 2008 18:18

Duke píše:Bych patřil do tý 1/6. :lol:


For DC
a tady máš hned jednoho frajéra 8) který by šel do toho s tebou :lol:

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » stř 9 črc, 2008 18:32

Krokáč píše:For DC
a tady máš hned jednoho frajéra 8) který by šel do toho s tebou :lol:


Zase nejsem blázen, abych měl něco společnýho s DC, krom existence nicku v seznamu userů. ?twisted?

Byl jsem ovlivněn Kroužkem. :lol:

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » stř 9 črc, 2008 19:41

Duke píše:Zase nejsem blázen, abych měl něco společnýho s DC, krom existence nicku v seznamu userů. ?twisted?

Byl jsem ovlivněn Kroužkem. :lol:



Kroužkem na čem? :)



Krokáč píše:Nemůžu soudit, pražíky neznám, ale každopádně jestli chceš hrát airsoft, tak hledej. Stojí to za to. Když tak zkus pro to nadchnout i své kamarády a začněte s manuálkama za 800kč od BASE. Už i to je řádná prdel


To bych ten soft nemoh už nějakej ten rok hrát..... :)

Ale je to paráda,teď koupíš elektriku za 1900 místo manuálu,blázne manuál se lidem už nebvyplatí,šici chtěj hned leektrik ua moc :roll:


Zpět na „Airsoft“