Komplexní téma o airsoftu*

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » sob 29 pro, 2007 13:22

většina si do půl roku koupí CYMA AEG nebo kvalitní manuál,takže ot je jedno,ale kvalitní manuál dneska stojí už jako cyma aeg,takže lidi dou rovnou do AEGčka. Já sem začínal v době, kdy ten co měl AEG byl "pan někdo" a blbá MP5ka stála 15000,- takže na ni skoro nikdo neměl a když už jo tak byl bohatej a nebo usilovně makal aby ji měl. Teď má aeg s prominutím "každej debil" a ta hra se mi zdá v současnosti pod úroveň předchozích dob :(

sparc0o
Redaktor
Příspěvky: 255
Registrován: pon 24 pro, 2007 21:27
Bydliště: Karlovy Vary

začátek

Příspěvekod sparc0o » sob 29 pro, 2007 13:45

Pro začátek doporučuju Ixemo od TM
!!!ANTI Islam!!!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » sob 29 pro, 2007 14:12

nn,do začátku ejdině MP5A5,já s XMkem začínal,je to velký a špatně se nabíjí,ale MP5ka je lehká i pro děcka,snadné nabéjené,velký dostřel a dobrá mířidla

Hoch
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pát 6 pro, 2013 20:29

Re: Komplexní téma o airsoftu*

Příspěvekod Hoch » pát 6 pro, 2013 20:36

Klucí od nás s klubu našli na aukro starý vysílačky motorola, že prej si koupíme nové baterie a budeme mít skvělý vysílačky. No já zaćal sčítat a zjistil jsem že vysílačka 500 Kč,baterie motorola HNN9008A za 900 Kč a k tomu nejistota jestli to bude fungovat. Já jsem přišel s tim, že za 1400 Kč koupíme už super vysílačky přeci nový. Potřeboval bych radu od někoho kdo s tim má zkušenosti jestli jít do nějaký starý vysoký ŕady motorol nebo si rovnou koupit nový vysilačky a mít to se zárukou. Chcem to používat hlavně v lese, takže se to prostě zaprasí, omlátí no znáte to když se hraje.

Takže jak to rozseknout? Nový nebo starý s novou baterkou?

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Komplexní téma o airsoftu*

Příspěvekod Duke » sob 7 pro, 2013 23:38

Hoch píše:Klucí od nás s klubu našli na aukro starý vysílačky motorola, že prej si koupíme nové baterie a budeme mít skvělý vysílačky. No já zaćal sčítat a zjistil jsem že vysílačka 500 Kč,baterie motorola HNN9008A za 900 Kč a k tomu nejistota jestli to bude fungovat. Já jsem přišel s tim, že za 1400 Kč koupíme už super vysílačky přeci nový. Potřeboval bych radu od někoho kdo s tim má zkušenosti jestli jít do nějaký starý vysoký ŕady motorol nebo si rovnou koupit nový vysilačky a mít to se zárukou. Chcem to používat hlavně v lese, takže se to prostě zaprasí, omlátí no znáte to když se hraje.

Takže jak to rozseknout? Nový nebo starý s novou baterkou?


Jako vzhledem k rozdílu cen je podle mne lepší jít do nové vysílačky. Jak jsi zmínil, záruka, nová baterie a nejspíš i větší dosah stojí za 500 korun. Pokud tedy starší řady nenabízí něco, co by vám za ten risk stálo.


Zpět na „Airsoft“