Forge of Gods

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Forge of Gods

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 12 led, 2017 11:19

Forge of Gods

Jak jsme už delší dobu nemocný a dostanu se většinou jen na prastarý nb, tak jsem začal z nouze hrát free to play hru Forge of Gods. Už dříve jsem jí krátce hrál, protože jsme k ní získal zdarma DLC. Podobně jsem se k tomu nyní vrátil při nemoci. Od té doby jsem sehnal dvě další DLC. Níže je menší info ke hře ze steamu a odkaz na shinigami-san.cz, kde postupně budu přidávat rady a podměty k zamyšlení.

Kdyby jste si mě tam chtěli přidat do přátel, tak stačí v invite zadat kód UHRRCR. Tím se vám mezi ně přidám. Mého warlorda pak můžete povolávat jako posilu do dungeonů, každý den lze zaslat potraviny, které jsou zapotřebí k akcím apod.

http://shinigami-san.cz/?p=546

P.s. Ať může hra vypadat nudně a obyčejně, tak díky rpg prvkům, mrakům jednotek, spousty možných činností ve hře apod je docela velký žrout času.



GODS are not born, they are made by YOU! Join the action in this highly addictive multiplayer card strategy RPG “FORGE OF GODS”! Collect and train as many monsters as you can to assemble the greatest team and burst through hordes of enemies in thrilling, addictive and fast-paced game! Conjure powerful dragons, sturdy warriors and exotic beasts to fight for you in the land of Pangea! Are you ready for battle?

Kill enemies! Capture souls! Evolve them! FORGE army of GODS! Be THE BEST!


Unique tactical battle system to test your strategic skills!
1000+ creatures with unique skills!
Mix different types of creatures to breed legendary warriors!
100+ locations with unique setting and style!
Great skill-based PVP duels with rankings, streaks and tournaments!
Active guilds with upgrades, raids and guild wars!
Tons of quests and achievements to complete with good rewards!
Build beautiful castle to fit your desires!

Rush to FORGE your own GODS in this huge and dangerous fantasy world of Pangea!
Enjoy spectacular new challenges every day you log on!
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Zpět na „Hry“