Steel Panthers World at War

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Steel Panthers World at War

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 12 črc, 2008 13:42

Steel Panthers World at War

Steel Panthers World at War je tahová strategie. Bitvy se odehrávají převážně v 2.světové válce, Zimní válce a Španělské občanské válce. Díky snadné tvorbě map a editaci hry je pro ní řada map, tkaže si můžete zkusit i bitvy 1.světové války a poválečného období.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Hru a patche si můžete stáhnout zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.fprado.com/armorsite/sp_waw.htm
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » sob 12 črc, 2008 15:45

Za sebe musim říct, že tato hra je vyloženě HARDCORE. :lol: A to nemluvím o grafice. Ve hře má každá jednotka velmi mnoho vlastností, což dává dost prostoru pro taktiku.

Osobně preferuji realističtější hry před arkádami, ale vydržel jsem to hrát pár minut a pak jsem to vzdal. :lol: Ale spíš než náročnost hry mi nesedla ta tahovost.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 12 črc, 2008 16:05

No být to realtime, tak by řada vecí ztrácela smysl. By si poslal jednotky někam a oni už by si sami střílely jak se jim zachce, jeli by is kudy chtějí apod.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Steel Panthers World at War

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 27 říj, 2014 21:10

Jak teď vylepšuji sekci s tanky, tak mě to zase přivedlo k návratu k SPWAW. Snad to moc neochromí práci na Vojsku. :-D
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Steel Panthers World at War

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 5 čer, 2015 19:27

Neznáte nějakou obdobu SPWAW jen mladší?
Narazil sme teď na Close Combat - Gateway to Caen. Vypadá obdobně, dokonce se na otm podílelo stejné studio, ale pak sme si všimnul, že jde o RTS. :-(

Kód: Vybrat vše

http://store.steampowered.com/app/297750/
http://www.matrixgames.com/products/506/details/Close.Combat.-.Gateway.to.Caen
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Hry“