Kam orli nelétají (1968)

Vojenská tématika a historie
Uživatelský avatar
Krpec
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30 srp, 2012 16:00
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Kam orli nelétají (1968)

Příspěvekod Krpec » ned 14 říj, 2012 17:03

Film je síce s 1968 roku ale je to vážne parádna klasika, tak dokonalý špionážny film som ešte nevidel. Moderné techniky a hlúposti vám pri tomto deji ani nebudú chýbať a naplno si ho užijete :-)

Foto:
Obrázek

Popis:
R. Burton a C. Eastwood musí osvobodit generála, který je uvězněn na nejnebezpečnějším místě Říše - v "orlím hnízdě", zámku Schloss Adler. Akce prokládaná špionážními prvky, sníh a téměř nesplnitelný úkol spojeneckého komanda v jednom z nejslavnějších válečných filmů. (oficiální text distributora)


Moje hodnotenie: 9,5/10
Naposledy upravil(a) Krpec dne pát 19 říj, 2012 18:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam orli nelétají

Příspěvekod Michal Kroužek » pon 15 říj, 2012 15:38

Na tuhle klasiku se už delší dobu chystám. Akorát zatím nebyl čas. Snad o víkendu.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Krpec
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30 srp, 2012 16:00
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam orli nelétají

Příspěvekod Krpec » úte 16 říj, 2012 18:04

Jasné, na tento film si ten čas určite nájdi. Videl som ho už asi 4 krát a stále neomrzel :-)

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam orli nelétají (1968)

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 21 říj, 2012 9:34

Včera jsem to zkouknul a povedl se. Zajímavá zápletka. Richard Burton se na svojí roli skvěle hodil.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Válečné filmy a dokumenty“