Alternativní taktické kurzy a výcviky

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Alternativní taktické kurzy a výcviky

Příspěvekod Krokáč » pát 4 črc, 2008 20:25

NO koukuám, že tady v této sekci není ještě žádné téma a tak si ho dovolím pokřtít.

Jistě jste si všimli, že se na internetu začínají vyskytovat společnosti, agentury a kluby, které se prezentují tím, že jsou napojeni např. na Iránskou armádu, kde jsou proškoleni jako specializovaní instruktoři. Tyto zkušenosti pak prodávají zde bezpečnostním a ozbrojeným složkám. Mimo jiné se taky k těmto kurzům dostanou civilní osoby.

Je to podle vás správně nebo by to mělo být tabu?

Pravdou je, že společnost a svět je dynamičtější a agresivnější a že je potřeba tomu trochu podřídit svůj životní styl. Avšak je opravdu nezbytné, aby tyto praktiky se předávaly do rukou široké veřejnosti?

Jaký na to máte názor? Nevychováváme si vlastní terorismus tady na své půdě?

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » pát 4 črc, 2008 20:40

A jaký kurzy máš na mysli? Přinést podle mě můžou způsoby zneškodňování nepřítele, triky se zbraní ale to podle mě je jenom dobře.

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krokáč » pát 4 črc, 2008 20:54

No nechci mluvit konkrétně, protože já sám jsem se některých účastnil, ale něco jiného je sebeobrana a něco jiného přímo taktika a postupy likvidace (výcvik vpodstatě vrahů) řekněme si na rovinu, že zbroják může mít každý chuj a když má trochu fyzičku, tak si projde i nějkým tím kurzem a je pak z něj guru, který má v hlavě slámu.

Tak jenom jestli to není jenom můj pocit nebo jestli tady tu potencionální hrozbu vidí i víc lidí než jenom já. Vemte si, že by nikdo neřekl že na 11.září se bude podílet němec. A hle jak byl svět překvapen. Já jen, že na jednu stranu je důležité uměnt zacházet bezpečně se zbraní a používat ji. Ale na druhou stranu dostat se za prachy k profi výcvikům je to moudré?

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » pát 4 črc, 2008 21:11

Já na žádném kurzu nebyl a ani o těch agenturách (společnostech) nevím, ale to bude spíš tím, že se o to nezajímám.

No tak když někdo bude chtít být vrahem tak se nebude podle mě zdržovat se zbrojákem.

Ale pokud se tedy jedná o taktiky a "postupy likvidace" jak píšeš, tak takové věci by se (přívrženci svobodného přístupu ke všemu by nesouhlasili) podle mě neměli dostávat ven.

Krokáč
Desátník
Desátník
Příspěvky: 21
Registrován: sob 7 čer, 2008 17:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krokáč » pát 4 črc, 2008 21:13

Duke píše:No tak když někdo bude chtít být vrahem tak se nebude podle mě zdržovat se zbrojákem.


TAk takovou blbost jsem fakt nedomyslel :lol: Ok mám jasno :lol:


Zpět na „Terorismus“