Heckler & Koch UMP

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Heckler & Koch UMP

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 13 črc, 2008 11:57

Heckler & Koch UMP

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zdroj: hkpro.com
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » úte 15 črc, 2008 20:39

Aktuálně už nemé rovné zásobníky. Nicméně je to nástupce MP5, je vyráběněn z velké části lisováním a je podstatně levnější.

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » stř 16 črc, 2008 10:53

Už na první pohled je vidět, že to je od firmy H&K,protože to má defakto stejné tělo jako G36 :)

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » čtv 17 črc, 2008 19:49

Některé části nezapřou zbrojovku HK, ale jinak to s G36 nemá skoro nic společnýho.

Uživatelský avatar
Justinianos
Rotný
Rotný
Příspěvky: 63
Registrován: stř 10 pro, 2008 14:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Justinianos » pát 12 pro, 2008 15:06

pošlete mi nějáké údaje o tomto samopale....
Díky předem...

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » sob 20 pro, 2008 2:41

EEJ, stojí asi 50 tis holej :)

Uživatelský avatar
Justinianos
Rotný
Rotný
Příspěvky: 63
Registrován: stř 10 pro, 2008 14:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Justinianos » stř 4 úno, 2009 13:17

za 50 000 no to až tak zas moc nejni...

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » stř 4 úno, 2009 13:57

Heleďte co stojí na tý zbrani takový prachy? Vždyť to neni nic extrémně drahýho na tom, proč stojej v řádech desetitisíců a ne třeba 8000

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 4 úno, 2009 15:51

Všechno je otázka konkurence a množství. Úplně něco jiného je když daji jednu na civilní trh a nebo když jich jdou haldy pro armádu.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Krabik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 17
Registrován: pát 27 bře, 2009 19:46

Příspěvekod Krabik » ned 29 bře, 2009 15:36

No 50 000 na ní stojí hlavně ten nápis HaK a s ním spojená kvalita, preciznost a přesnost Osobně si myslím že to však HaK přestřelil je uměním vytvořit skvělou zbraň za rozumnou cenu a né skvělou zbraň za vysokou cenu to zvládne asi každá zbrojovka obvzlášť když většina konstrukčních principů je známá

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » úte 14 dub, 2009 9:13

Jsi uplně mimo. Takhle předražená je hlavně u nás z důvodů, který tady nebudu uvádět.

Krabik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 17
Registrován: pát 27 bře, 2009 19:46

Příspěvekod Krabik » úte 14 dub, 2009 9:18

Jsem rád že sm mimo z důvodu který tady nebudeš rozvádět asi ani nemá cenu se zapojovat do diskuse s tebou protože už tuším podruhé jsem mimo a nevím z čeho chápu Pane Hecklere tak promiň že jsem si dovolil zveřejnit názor který je celý mimo ;-) Snad se to již nebude opakovat :shock:

MSGFA
Desátník
Desátník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12 dub, 2009 23:34
Bydliště: KOSICE

Příspěvekod MSGFA » stř 15 dub, 2009 1:40

Krabik píše:Jsem rád že sm mimo z důvodu který tady nebudeš rozvádět asi ani nemá cenu se zapojovat do diskuse s tebou protože už tuším podruhé jsem mimo a nevím z čeho chápu Pane Hecklere tak promiň že jsem si dovolil zveřejnit názor který je celý mimo ;-) Snad se to již nebude opakovat :shock:


Myslim ze Heckler tym chcel povedat ze aj ked sa jedna o zbrane ktore pre niekoho znamenaju nieco viac pre vyrobcu je to vzdy len obchod a napriklad teraz som pozeral v USA ceny europskych zbrani a skoro ma vystrelo som si myslel ze su to airsoftaky ci co. No a dovodom je velkost trhu a teda aj velkost objednavok ci dlhodobych kontraktov s ktorou sa priamo umerne aj znizuje cena za kus. No ale mal som moznost strielat zo zopar modelov HK a su to perfektne zbrane fakt to ide stale tam kam namieris. Aj noze maju kvalitne no ale tie ceny!!!! No ale aspon sa k nim da uz teraz dostat pamatam si ako sme si na strednej vyrabali noze z piloveho listu strojovej pily, to boli casy.[/list][/url]

Krabik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 17
Registrován: pát 27 bře, 2009 19:46

Příspěvekod Krabik » stř 15 dub, 2009 6:25

čau MSGFA No já vcelku nic proti HaK nemám ani jsem nikdy neřekl, že by to byli nekalitní zbraně Jen že minule se tu Heckler se mu nějak nelíbilo, když jsem napsal že CZ jsou sice mirně předražené, ale komu se líbí si ji koupí i přesto a stejně tak vnímám i zbraně HaK a navíc nakonec bych i přijmul nějaký ten argument ale že se mimo protože něco co raděj nebude rozvádět :idea: Co už každý má jiný názor já mu ho neberu Navíc ten samopal sám Heckler tu někde psal že je z výlisků tak ani nechci vidět tu výrobní cenu ta asi příliš vysoká nebude :-( Ale je to věc HaK zakolik si to prodává se jim pak asi vyplatí prodat jeden než dva levněji Nazávěr než mě tu začnou kamenovat zastánci HaK nic proti nim nemám a podle mě mají pár hodně kvalitních zbraní nebojím se říct i jedněch z nějlepších a světě např. G36
Přeji hezký den

MSGFA
Desátník
Desátník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12 dub, 2009 23:34
Bydliště: KOSICE

Příspěvekod MSGFA » stř 15 dub, 2009 22:14

No ved mas pravdu cezeta je tiez dobra podla mna ale u nas su celkovo zbrane predrazene takze nie je sa comu divit ze HK je este drahsie. No a ja tu nechcem ospravedlnovat nikoho spravanie len mi to prislo nedokoncene tak som chcel dat svoj nazor na to.
Pekny den


Zpět na „Samopaly“