PSL-Dragunov

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » ned 29 čer, 2008 14:11

Jako u kterékoli jiné kulovnice,se zahříváním má problém i varmint.Jenže pokud PSL trefí chlapa na 400m kamkoli tak je to vyhovující.Jiné zbraně ba měli chodit jednou dírou.Zase poloautomat na pákovku nikdy mít nebude i kdyby ta hlaveň byla tlustá jako stehno.Zvláštní zbraň pro zvláštní úkoly žádný zázrak.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 29 čer, 2008 16:34

Tak u nás je problém v tom, že všemu se řiká odstřelovač a všechn ose pak háže do jedné kategorie.
V zahraničí to je rozčleněné. Dragunov by byla zbran pro ostrostřelce např.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » ned 29 čer, 2008 18:22

No upřesni to,je to odstřelovací puška pro střelce co podporuje družstvo v boji.Tedy ne snaipra ale pouze lepšího střelce.Jenže ten rozdíl plno lidí nepochopí.PSL nebo dragunov je vlastně taková semi auto kulovnice,ani optiku na to extra nedávali.Pokud ba to byla zbraň pro profi snaipra tak by měla kliku. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.

Obrázek

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

To Edelweiss

Příspěvekod Heckler » pon 4 srp, 2008 20:42

Všiml jsem si, že se zajímáš hlavně o starší zbraně. Co moderní zbraně?

Uživatelský avatar
Edelweiss
Poradce
Příspěvky: 187
Registrován: úte 27 bře, 2007 10:44
Bydliště: -VALHALLA-
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Edelweiss » čtv 6 lis, 2008 0:39

Ty taky,si ne až tak moc ale i těch pár mám a s hodně sem si už pohrál.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.

Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 28 úno, 2009 10:42

Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Ostřelovací pušky“