HUGO útočná puška koncept

usama
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13 kvě, 2009 6:37
Bydliště: Břehy
Kontaktovat uživatele:

HUGO útočná puška koncept

Příspěvekod usama » stř 13 kvě, 2009 7:11

Sem si doma jen tak vymejšlel závěr útočné pušky, a protože si myslím že jsem vymyslel alespon v něčem novej závěr tak jsem něco namodeloval a mý návrhy posal do české zbrojovky uherský brod a do ZVI. Chtěl jsem se od nich primárně dozvědět jestli je to šrot, nebo jestli je to totální nesmysl, a nebo jestli je to alespon v nečem Ok a když by bylo jestli o to nemají zájem. A výsledkem je to že ani po mesíci a půl jse mě ani jedna firma neozvala, neřekla ani Bů, prostě totální ignorace. Jsem sice konstruktér ale ne konstruktér útočných pušek a tak ty mý návrhy jsem se rozhodl totálně zveřejnit abych se třebas zde i nějak dozvěděl jak si na tom ten muj nápad stojí, zda je to sračka nebo ne... Ten design berte z rezervou protože jsem to zpracoval na úroven(dle meho usudku funkčního) konceptu a ne na produkční prostředí... Koncept: bullpup, závěrový mechanizmus je závora otevíraná pístem(odběr prachových plynů), závěry a bící mechanizmus je uloženeje na vyfrézovaný hlavni. Obal je už jednoz čeho bude klidně z plastu, protože na něm drží akorát tak zásobník a ramenní opěrka...
tak tady je najdete tady

Kód: Vybrat vše

http://www.purelinux.cz/
a díky za názory at už za pozitivní nebo negativní...

//Duke - Link do code.

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » čtv 14 kvě, 2009 12:04

Tak nevím, v čem je tenhle systém jiný?

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » čtv 14 kvě, 2009 16:38

Od systému bul-pup se ale dnes spíše upouští, protože má také citelné nedostatky (např závěr blízko obličeje a z toho plynucí otřesy hlavy a dále výhozní okénko u hlavy a spaliny jdoucí do obličeje)


Zpět na „Útočné pušky“