Finance

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Finance

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 12 úno, 2017 9:18

Finance

Dávejte si pozor na finance. Vylepšování armády je dost drahé.

Nemo: Ač si mi nedávno řikal, že s tím nemáš problémy, tak zrovna dneska sem začal 24 000 000. Udělal jsme jen pár evolucí monster co mi zbývaly k evoluci warlorda a pak jsme vylepšil i jeho. Potom jsem udělal velký výprodej nonelite jednotek a zlatých prasátek a jsem na 8M. Jen ta evoluce warlroda na úrovni 90 a příprava pár tier II jednotek pro evoluci na levelu 100 mě teda stály hodně přes 20M a jsme teď teda skoro švorc.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Finance

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 1 bře, 2017 19:24

Level 100 dosažen už před jakou dobou, ale cena evolvnutí warlorda je skoro 30M, takže na to stáel šetřím a teprve jsem na půlce cesty. A to kvůli tomu prakticky nevylepšuji jednotky. Docela tam postrádám další možnosti vylepšení příjmů. Asi budu muset prodávat i elity.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Forge of Gods“