Hospodářství ve hře

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Hospodářství ve hře

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 7 úno, 2017 21:54

Hospodářství ve hře

Máte nějaké tipy na hospodaření ve hře? Nemusí jít nutně o zlato, ale i kulaté měďáky do guild prostoru apod.

U zlatých "prasátek" z gold mine apod doporučuji ty nižší úrovně neprodávat, ale také u nich provádět evoluce. Vyšší evoluce má vyšší prodejní cenu než ty nižší, které na její vznik potřebujete.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Nemo
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: úte 7 úno, 2017 18:44

Re: Hospodářství ve hře

Příspěvekod Nemo » stř 8 úno, 2017 9:23

U prasátek je taky fajn evolvovat elitni zvlast a neelitni zvlast, je tam dost velký rozdíl v prodejní ceně

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospodářství ve hře

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 9 úno, 2017 19:43

Jo tak to beru jako automatické u všech jednotek - nespojovat elitní s neelitními, takže mě to ani nenapadlo sem psát.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Yoruichi
Vojín
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16 úno, 2017 16:46

Re: Hospodářství ve hře

Příspěvekod Yoruichi » pát 17 úno, 2017 22:08

O kolik statů je rozdíl když budu evolvovat neelitníma postavama? Je to třeba na tier 17 o tísíce?

Filipika
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 117
Registrován: sob 18 úno, 2017 12:11

Re: Hospodářství ve hře

Příspěvekod Filipika » sob 18 úno, 2017 13:02

U megaevoluce tier 1 mi to u non elite dává bonus +10% do stats a u elite na max. exp + 70%. A teď si vem, že je postupně evolvuješ o několik stupňů, takže degradate statistik té jednotky je velká.
Postupně se zvyšuje šance na získání elite a raibown jednotky, takže nemá cenu teď plýtvat na evovlování neelitních. Kor když jsou v alianci a máš premium jednotky za body z guild wars. Další můžeš získat z PvP a teď i z valentýnského eventu.


Zpět na „Forge of Gods“