Akce ve hře

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Akce ve hře

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 7 úno, 2017 21:49

Akce ve hře
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce ve hře

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 7 úno, 2017 21:53

Zkoumal jste někdo ty akce ve hře např. s bonusem na expy nebo evoluce? Např. teď je na 24 hodin akce +15% do statistik při mega evolve, ale co jsme zkoušel tier I povýšit na II, tak mají 75%. Takže ten typ jednotky mám na tier II s 70%, 72%, 75% a v případě raibown pak 77%. Přijde mi, že jim to funguje dost zvláštně nebo nefunguje vůbec. Akce na bonsu do prodejní ceny vypadají v pořádku. To jsme prodával skutečně za dvojnásobek.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Nemo
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: úte 7 úno, 2017 18:44

Re: Akce ve hře

Příspěvekod Nemo » stř 8 úno, 2017 9:21

Teď sem to zkoušel a také sem dosáhl výsledku 75%. Ještě mě napadlo, že se to možná jen nepíše, ale to mi přijde jako nepravděpodobné.

Uživatelský avatar
Raider
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 101
Registrován: stř 13 bře, 2013 21:02

Re: Akce ve hře

Příspěvekod Raider » úte 14 úno, 2017 20:58

Víte jak funguje valentýnsk áakce ve hře? Turnaj je mi celkem jasný, až na to že mám většinu protivníků označených jako poražené, i když sem se ho ještě nezúčastnil, takže tam proti mě stojí velmi vysoké levely. Ale v úvodním infu se psalo, že se ty dortíky na premium jednotky dostávají i za vyčištěné stage. Máet s tím nějakouz kušensot? Zatím sem nic nedostal.

Nemo
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: úte 7 úno, 2017 18:44

Re: Akce ve hře

Příspěvekod Nemo » čtv 16 úno, 2017 8:32

Ahoj,
nevšiml sem si, že by za projeti stage byly nějaké dortíky. Ovšem za strike v PvP je asi dvojnásobek bodu do toho eventu.


Zpět na „Forge of Gods“