Všeobecné rady do hry

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Všeobecné rady do hry

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 7 úno, 2017 18:48

Všeobecné rady do hry

Zde můžete dávat všeobecné rady do hry. Nejlépe ověřené nebo výsledky z diskuzí.

Svoje rady pak skládám na shinigami-san.cz a tam je i dále aktualizuji.

Viz:

Forge of Gods – rady, tipy
http://shinigami-san.cz/?p=546

Forge of Gods – Guilda
http://shinigami-san.cz/?p=555
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

dualista
Vojín
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 4 kvě, 2017 19:59

Re: Všeobecné rady do hry

Příspěvekod dualista » čtv 4 kvě, 2017 20:10

co jsme si ověřoval tak nevím jestli to každý ví ale jak padají z monster taková různá vylepšení ( atack defense heal apodobně) tak padají i lebky. Donedávna sem je bral jen jako překážku které se musím bud vyhnout nebo jí do cesty nastrčit jednotku která to prostě přežije nebo jí obětuji. Celkem nedávno sem zjistil že se tato lebka dá i využít jako taktická věc. Její využití spočívá v tom že se dá vzít jako ostatní vylepšení a dá se na někoho z nepřátel. Toho se dá využít když je někde schovaná docela silná střelecká jednotka nebo někdo u koho víte že se ho musít co nejdřív zbavit ( vraceči dmg silný dmg postavy i na bosse funguje)

Filipika
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 117
Registrován: sob 18 úno, 2017 12:11

Re: Všeobecné rady do hry

Příspěvekod Filipika » pon 8 kvě, 2017 13:41

dualista píše:co jsme si ověřoval tak nevím jestli to každý ví ale jak padají z monster taková různá vylepšení ( atack defense heal apodobně) tak padají i lebky. Donedávna sem je bral jen jako překážku které se musím bud vyhnout nebo jí do cesty nastrčit jednotku která to prostě přežije nebo jí obětuji. Celkem nedávno sem zjistil že se tato lebka dá i využít jako taktická věc. Její využití spočívá v tom že se dá vzít jako ostatní vylepšení a dá se na někoho z nepřátel. Toho se dá využít když je někde schovaná docela silná střelecká jednotka nebo někdo u koho víte že se ho musít co nejdřív zbavit ( vraceči dmg silný dmg postavy i na bosse funguje)


Díky za tip. To se hodí. Konečně se toho strašáka zbavím. ?:D

dualista
Vojín
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 4 kvě, 2017 19:59

Re: Všeobecné rady do hry

Příspěvekod dualista » pát 12 kvě, 2017 17:07

Bavil jsem se se Shinigamim o další věci které jsem si všiml.Tentokrát se Jedná o páteř armády čili Warlordy. První poznatek byl když jsem byl nucen přestavět hlavní armádu jen a pouze na beast jednotky z důvodu toho že mi od jiných ras nenapadali silné jednotky jen u nich. Jelikož jsem začínal s Warlordem Master Adar který je jednak lidský a zároveň je jen útočník na dálku a nedává mi bonusy k beastům tak jsem si řekl že ho nemá cenu dávat do té armády a tak jsem si ho změnil. Jasná volba pro mě byl Warchief Graut protože dává šanci na druhý útok všem beastům okolo. No a proč to říkám vlastně v té době jsem mohl mít už druhou armádu. V ní jsem měl samozdřejmě také Master Adar a tak po změně jsem zjistil že se warlord změnil jen v té první armádě a v té druhé zůstal stále Master adar.
Obrázek / Obrázek / Obrázek.
Zde je vidět že v mích třech armádách ( hlavní, expící, na trials ) je pokaždé jiný Warlord což je první poznatek.
Obrázek / Obrázek / Obrázek
Na těchto třech obrázcích si povšimněte že warlordi mají stejný level elite bonus i stejný evoluční stupeň což je dosti zásadní. Vyplývá z toho fakt že i když změníte warlorda což jsem udělal na obrázcích zde: Obrázek a zde Obrázek tak se nic nezměnilo. Toho lze využít jak když chcete změnit rozpoložení své armády na PVP či Main armády na PVE nebo na Trials kde si myslím že se to opravdu hodí tak se vlastně nebude měnit nijak síla warlorda tudíž ho nemusíte znovu expit a utrácet peníze a suroviny kterých není nikdy dost a s postupnými evolucemi jsou vzácnější a vzácnější.

Obrázek / Obrázek / Obrázek / Obrázek
Zde si lze povšimnout že po přidání jednomu warlordovi fruitem 3% ke stats (předtím jsem přidával ještě procento jinému ale to jsem špatně zdokumentoval tak jsem to sem nedával) se hodnota fuse bonusu zvedla všem i když jsou i jiné rasy a funguje to i u race specific fruits.
Obrázek / Obrázek / Obrázek / Obrázek / Obrázek
Na těchto posledních obrázcích si všimněte že jsem ještě jednou změnil warlorda a tentokrát jsem dal fusy jednotku na XP a toho že tento bonus (skok o jeden lvl) dostali všichni warlordi ne jen ten jeden. Na závěr chci říct že fuse warlorda jsem bohužel zapoměl zdokumentovat ale je jasné že na mém lvl bych jen těžko nasbíral tolik evolučního materiálu abych si ho mohl jen tak vrážet do warlordů a že opravdu stačí evolvovat jednoho a ostatní se také povýší. Dále chci upozornit na to že jsem nezkoušel speciální warlordy kteří jsou za krystali tutíž nevím jestli to tak funguje i u nich nebo se musí dělat zvlášť. ( PS jestli chcete abych to zjistil můžete mi přispět krystali a já to milerád odskouším ?:D ) Doufám že tento návod není moc vyčerpávající jelikož sem se ho snažil psát blbuvzdorně a i dobře zdokumentovat že opravdu to tak je. Snad se vám to bude hodit a děkuji za přečtení.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Všeobecné rady do hry

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 12 kvě, 2017 17:45

Díky za sepsání. Podle mě je to dost přínosný tip.

Jinak jak si použil PIXhost, tak si místo linků přímo na plnou velikost mohl požít kód co tam je jako Forum thumbnail. Ale už sem to upravil, takže v příspěvku máš náhledy a kliknutím na ně je pak vidět plná velikost.

Bwt. další warlroda si "vyrobil" tím, že si kliknul na change u stávajícího a vybral sis nový typ?
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

dualista
Vojín
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 4 kvě, 2017 19:59

Re: Všeobecné rady do hry

Příspěvekod dualista » pát 12 kvě, 2017 19:23

Michal Kroužek píše:Díky za sepsání. Podle mě je to dost přínosný tip.

Jinak jak si použil PIXhost, tak si místo linků přímo na plnou velikost mohl požít kód co tam je jako Forum thumbnail. Ale už sem to upravil, takže v příspěvku máš náhledy a kliknutím na ně je pak vidět plná velikost.

Bwt. další warlroda si "vyrobil" tím, že si kliknul na change u stávajícího a vybral sis nový typ?


Ano vybereš si armádu kde to chceš mít a dáš change a zvolíš si koho chceš a je to. KDyž se spleteš nebo ti nevyhovuje tak prostě vyměníš za jiného zatím se nenarazil na žádný strop ve vyměnování warlordů.


Zpět na „Forge of Gods“