Stránka 1 z 1

Nové sekce

Napsal: sob 9 čer, 2007 18:42
od Michal Kroužek
Pokud budete chtít přidat příspěvek a nebudete pro něj vidět vhodnou sekci nebo v případě, že někam přidáte příspěvek a chtěli by jste ho přendat do jiné sekce, tak to napište sem.
Podle okolností se kdyžtak založí nové téma nebo přesune příspěvek. Popř. se udělá stínové téma.

Napsal: pon 23 čer, 2008 20:12
od Nabukadnesar
cus...

ted sem obcas zajdu

Napsal: čtv 2 říj, 2008 1:18
od Heckler
Ne můžu si pomoct, ale nelíbí se mi zamíchané sportovní zbraně mezi vojenské. Dle mého názoru by měly být v samostatné sekci.

Napsal: čtv 2 říj, 2008 9:10
od Michal Kroužek
Trvám na tom, že u brokovnic a pistolí nejde říct ta je pouze civilní a ta je pouze pro ozbrojené složky a policejní sbory. Ale založil jsem nakonec sekci do které se budou dávat "civilní" brokovnice apod.

Napsal: čtv 29 led, 2009 1:39
od Heckler
Nesouhlasím. U některých zbraní se rozdíl stírá, ale třeba některé brokovnice, které byly přidány do fóra jsou ryze sportovní zbraně. Jen těžk oněkde uvidíš dvourannou brokovnici jako služební zbraň.

Napsal: čtv 29 led, 2009 10:51
od Michal Kroužek
Až na ty no. Brokovnic standardně zavedených v armádě moc neni.

Napsal: ned 1 úno, 2009 15:16
od Dranel
Podle mě je tu zbytečně moc sekcí a tím se drasticky snižuje přehlednost. Proč je třeba v kategorii Námořní technika tolik sekcí? Nestačily by třeba jen Lodě, Ponorky a Ostatní? To samé např. v Modelářství - nemohla by se sekce Hotové modely spojit s Stavba modelu a sekce Podklady s sekcí Jak na to?

Zkrátka je to tu dle mě až zbytečně moc dopodrobna rozdělené.

Napsal: ned 1 úno, 2009 21:00
od Duke
Rozdělení je udělaný podle sekcí vojska. Proto jich je tolik. Kdyby se o to starali moderátoři a rozdělili to víc třeba v prvním topicu tak by nebyl problém a mohli bysme združovat.

Názor Krouži neznám.