Nové sekce

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Nové sekce

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 9 čer, 2007 18:42

Pokud budete chtít přidat příspěvek a nebudete pro něj vidět vhodnou sekci nebo v případě, že někam přidáte příspěvek a chtěli by jste ho přendat do jiné sekce, tak to napište sem.
Podle okolností se kdyžtak založí nové téma nebo přesune příspěvek. Popř. se udělá stínové téma.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Nabukadnesar
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Nabukadnesar » pon 23 čer, 2008 20:12

cus...

ted sem obcas zajdu

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » čtv 2 říj, 2008 1:18

Ne můžu si pomoct, ale nelíbí se mi zamíchané sportovní zbraně mezi vojenské. Dle mého názoru by měly být v samostatné sekci.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 2 říj, 2008 9:10

Trvám na tom, že u brokovnic a pistolí nejde říct ta je pouze civilní a ta je pouze pro ozbrojené složky a policejní sbory. Ale založil jsem nakonec sekci do které se budou dávat "civilní" brokovnice apod.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Heckler
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Příspěvky: 326
Registrován: pon 23 čer, 2008 20:10

Příspěvekod Heckler » čtv 29 led, 2009 1:39

Nesouhlasím. U některých zbraní se rozdíl stírá, ale třeba některé brokovnice, které byly přidány do fóra jsou ryze sportovní zbraně. Jen těžk oněkde uvidíš dvourannou brokovnici jako služební zbraň.

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 29 led, 2009 10:51

Až na ty no. Brokovnic standardně zavedených v armádě moc neni.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Dranel
Četař
Četař
Příspěvky: 30
Registrován: sob 27 pro, 2008 21:58

Příspěvekod Dranel » ned 1 úno, 2009 15:16

Podle mě je tu zbytečně moc sekcí a tím se drasticky snižuje přehlednost. Proč je třeba v kategorii Námořní technika tolik sekcí? Nestačily by třeba jen Lodě, Ponorky a Ostatní? To samé např. v Modelářství - nemohla by se sekce Hotové modely spojit s Stavba modelu a sekce Podklady s sekcí Jak na to?

Zkrátka je to tu dle mě až zbytečně moc dopodrobna rozdělené.
Končím s airsoftem a prodávám: AČR, US, ACU, MOLLE, ESS, M4

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » ned 1 úno, 2009 21:00

Rozdělení je udělaný podle sekcí vojska. Proto jich je tolik. Kdyby se o to starali moderátoři a rozdělili to víc třeba v prvním topicu tak by nebyl problém a mohli bysme združovat.

Názor Krouži neznám.


Zpět na „Připomínky, návrhy, tech. problémy“