Tuning

Uživatelský avatar
JRut
Redaktor
Příspěvky: 277
Registrován: ned 13 srp, 2006 13:18
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Tuning

Příspěvekod JRut » pát 1 čer, 2007 21:26

Chtělo by to trochu to fórum vytunit, kdyžtak napište co by bylo potřeba a já bych udělal co by bylo v mých silách. To platí hlavně pro Duka :wink:
Lidé kteří zapomenou svou minulost jsou odsouzeni k tomu aby ji prožili znovu.

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » pát 9 kvě, 2008 20:29

osobně si myslím, že při vztupu na forum by měl být takový kratičký článeček, co na fóru můžeme najít....spousta lidí přijde, mrkne....a povídá: armáda..to není nic pro mě.....no ale my víme, že tady se dá povídat o více věcech..nejen o armádě.....stačí pár slov......třeba něco ve stylu:

Na tomto fóru naleznete vše. od M16 až po AC/DC. a další bla bla bla(zrovna mě fakt nic nenapadá :roll: )

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » pát 9 kvě, 2008 20:35

a na tohle sem zapoměl....nebylo by špatné, kdyby byla možnost zarovnávat text i obrázky....v-levo, na střed, v-pravo, do bloku(jen text)

přidalo by to na přehlednosti(aspoň si to myslím) 8)

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » pát 9 kvě, 2008 23:10

Tak navrhněte co by se hodilo do nad menu co je nahoře. :lol: A já to tam hodim.

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » ned 11 kvě, 2008 20:10

Ti hajzli.....linkoval jsem tady obrazky z lol.hu a najednou mrknu, a ono tam jen takova ta blazniva ikonka, co pripomina, ze tam kdysi neco bylo.

asi by to chtelo dat trochu prace s tim, ze si muzes obrazek nahrat do prispevku primo z disku....potom by aspon nevznikaly ty blaznive ikony, protoze kazdy z nas by si na disk nahodil slozku forum.....a z ni by nabijel prizpevky....aspon ja bych to tak udelal...jenze nejsem wbmaster takze je to pro me neznama kapitola...a tak mi nezbyva nic jineho, nes to proste sproste navrhnout.
Silesia - Schlesien - Ślůnsk - Schläsing - Slezsko - Śląsk...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » ned 11 kvě, 2008 21:29

-=Nuke][Tux=- píše:Ti hajzli.....linkoval jsem tady obrazky z lol.hu a najednou mrknu, a ono tam jen takova ta blazniva ikonka, co pripomina, ze tam kdysi neco bylo.

asi by to chtelo dat trochu prace s tim, ze si muzes obrazek nahrat do prispevku primo z disku....potom by aspon nevznikaly ty blaznive ikony, protoze kazdy z nas by si na disk nahodil slozku forum.....a z ni by nabijel prizpevky....aspon ja bych to tak udelal...jenze nejsem wbmaster takze je to pro me neznama kapitola...a tak mi nezbyva nic jineho, nes to proste sproste navrhnout.


Na tom se pracuje. Ale problém je že to neni udělaný pro army vzhled, čeština musela bejt upravena a kódování předěláno. 8)

Na testovacim foru už to běží.


Zpět na „Připomínky, návrhy, tech. problémy“