NAVRHY NA VYLEPSENIE

MSGFA
Desátník
Desátník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12 dub, 2009 23:34
Bydliště: KOSICE

NAVRHY NA VYLEPSENIE

Příspěvekod MSGFA » úte 14 dub, 2009 2:21

Nechcem mudrovat ale myslim ze by sa tu zisla taka bocna lista s trebars desiatimi naposledy pridanymi prispevkami. To clenenie po temach je perfektne ale napriklad taky zvedavec ako ja sa chce vyjadrit k vecsine tem a ked niektore otvorim a posledny prispevok je tam z roku 2007 tak neviem ci ma zmysel do toho nieco este pisat.
Mozno sa mylim ale mna osobne by to dost potesilo tak to prosim zvazte a vyjadrite sa k tomu diky.

sparc0o
Redaktor
Příspěvky: 255
Registrován: pon 24 pro, 2007 21:27
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvekod sparc0o » úte 14 dub, 2009 5:06

Souhlas!!! + ses Slovak (a to je super)
:D
!!!ANTI Islam!!!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » úte 14 dub, 2009 7:38

Témata s nepřečtenými příspěvky se ti ukazují bíle. Tim že si tu nový se ti tak ukazují všechny. Nevim jestli by to co navrhuješ šlo udělat. Jinak máš možnost si nechat označit všechny témata jako přečtená a pak budeš mít bíle už jen to co se objevilo potom.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » úte 14 dub, 2009 8:48

Popřípadě můžeš využít RSS čtečku (např. ve FF integrovaná, nebo v igooglu jako to mám já) kde se ti zobrazí poslední příspěvky.

Úplně dole máš ikonku XML-RSS2, pokud si na nějakém tématu tak poskytuje poslední příspěvky z toho tématu, když na to klikneš z hlavní stránky tak poskytuje info ze všech témat.

A nebo si jednoduše nech zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy. 8)

MSGFA
Desátník
Desátník
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12 dub, 2009 23:34
Bydliště: KOSICE

DIKY

Příspěvekod MSGFA » stř 15 dub, 2009 1:29

Dik za rady po nich sa mi bude po fore lepsie pohybovat.


Zpět na „Připomínky, návrhy, tech. problémy“