Okrsek 13: Ultimatum (2009)

akční, scifi, krimi, drama, komedie,...
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Okrsek 13: Ultimatum (2009)

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 4 bře, 2009 12:21

Okrsek 13: Ultimatum
Banlieue 13 - Ultimatum


Obrázek

Akční
Francie, 2009, 95 min

Režie: Patrick Alessandrin
Hrají: Cyril Raffaelli, David Belle

Obrázek

Dines ****
Což o to - jednička se mi velice líbila, tak proč se netěšit na dvojiku? Slibovaný svižný děj a více akce. A navíc se scénáristou stal Luc Besson. Takže jsem se hned po děsně nadupaném traileru pustil do druhého dílu francouzké akce pojmenované Okrsek 13 s podtitulkem Ultimatum. Dočkal jsem se slibů, které mi dal režisér Patrick Alessandrin. Akce, svižný příběh, vše je na nejvyšší možné úrovni, dokonce větší, než u prvního dílu. A co hudba? Skvělá, akční a také mnohem lepší, než u prvního dílu. Okrsek 13: Ultimatum je prostě správná francouzká akce se skvělými, dá se říci nenahraditelnými herci. Doporučuji, zvláště fanouškům prvního dílu. PS: Jednička pro mě z jistých, ale nevysvětlitelných důvodů prostě vyhrává ...


Obrázek

Film měl premiéru 8.února 2009 v Německu na European Film Market, ve Francii měl premiéru 18.února 2009

Tapeta na plochu:

Obrázek

Ještě pár plakátů:

Obrázek Obrázek

Screeny:

Obrázek Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Tea Racer
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 244
Registrován: pon 30 pro, 2013 12:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Okrsek 13: Ultimatum (2009)

Příspěvekod Tea Racer » pon 30 pro, 2013 13:01

Viděl jsem nedávno, nezaujalo mě to. Specialni efekty a je to jako kreslená groteska...
Kde jsou krásné filmy jako napr Velitel čety.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
http://www.tea-earth.net - Mé stránky o čaji, čajové kultuře apod.


Zpět na „Filmy - ostatní“