OS SR lekarska prehliadka

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
lubyyyk
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28 bře, 2018 15:33

OS SR lekarska prehliadka

Příspěvekod lubyyyk » stř 28 bře, 2018 15:42

Zdravim,

chcel by som sa opytat... som alergik na pel a prah, taka klasicka alergia liecil som sa na nu pred 10 rokmi tak ze som chodil na injekcie... lenze pred cca 10 rokmi som sa na to vykaslal... a v zdravotnej dokumentacii som ten papier z alerga vytiahol...tak isto aj u ortopeda mal som ploche nohy, prestal som tam chodit a max si vzdy kupim ortopedicke vlozky v lekarni... mam ist coskoro na lekarsku prehliadku da sa to zistit ze som alergik u nich ked nebudem mat o tom v zdravotnom zazname pisane??

dalej mam jeden kaz a k zubarke som objednany davno po termine lekarskej prehliadky v os sr staci ked mi vypise papier ze mam sanovaci chrup.. a neskor si ten kaz dam spravit?? ci bude doktorka prezerat aj zuby??

a este som sa chcel spytat ako je to s kariernym rastom nieze by som sa hned chystal byt daky general alebo co :D ale zaujima na zaklade coho sa dava vyssia hodnost....

DAKUJEM VOPRED ZA ODPOVEDE...

adriano83
Vojín
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22 bře, 2019 13:24

Re: OS SR lekarska prehliadka

Příspěvekod adriano83 » pát 22 bře, 2019 13:45

Neviem no, či ti pomôže len vytiahnuť papier z alergológie zo zdravotnej karty... pretože v krvi ti ukázalo čo? Žiadnu zvýšenú hodnotu alergie? Ja som bol na krvné testy, písal tom to už aj k iným príspevkom a je nejaká hodnota (tuším to je vyšetrenie diff. leukogram), ktorá vykazuje resp. nevykazuje alergiu, ktorá má byť v rozsahu 0 - 5.
Ja ju mám 5,8. Bol som na testoch aj u alergológa a tým testom, čo vám pichajú ihličky do ruky nezistili žiadnu alergiu. Zobrali mi ale krv, a vraj mám alergiu na roztoče. Predpísali mi aj nejaké tabletky, ktoré som ale nebrával, pretože nemal som žiadne príznaky. Vyskúšam ich teda teraz, či to bude mať nejaký vplyv na zníženie tejto hodnoty.
Aj keby mi to nijako neznížilo, aj tak pôjdem k posudkovému lekárovi nech mi teda sám oznámi, že kvôli tomu nie som vhodným adeptom na vstup do armády.


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“