Vstup do Armády SR.

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
MarTin2001
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pát 28 črc, 2017 15:29

Vstup do Armády SR.

Příspěvekod MarTin2001 » pát 28 črc, 2017 16:08

Ahoj, volám sa Martin a po ukončení strednej školy mám záujem vstúpiť do armády SR. Chcel by som vykonávať činnosť profesionalného vojaka na Slovensku a v zahraničných misiach(Pomoc na fronte alebo v nejakej danej oblasti). Moja najväčšia zaľuba je zisťovať si informácie o vojnových konfliktov vo svete(Vojna na V Ukrajiny). Cvičim s vlastnou váhou a snažim sa behavať kvôli kondičke. Psychický som natom dobre, v ťažkej situacii v živote mi to je neprijemné a zachovávam pokoj. Streľbu neviem ale predpokladam že to naučia.

Chcel by som vedieť čo všetko treba vykonať na poddôstojnicku hodnosť, čo treba vyštudovať a či sa dá z tých menšich hodností vykonávať zahraničné misie. A ešte sa chcem spýtať ohľadom platu. Viem že by som slúžil štátu takže sú to štatne peniaze predpokladam. Aké sú začinajúce platy a či sa da neskôr zvýšiť. Chcel by som ešte vedieť aké sú rozdelenia vojakov ako to je? (Ženisti, delostrelci, ostreľovači) proste ako sa rozdeľuju do praporov, divizii alebo čo to je.

Keď si spomeniem tak ešte niečo doplnim. Ďakujem za odpoveď.

Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“