Som spôsobilý?

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Kofola94
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13 čer, 2015 15:40

Som spôsobilý?

Příspěvekod Kofola94 » sob 13 čer, 2015 15:53

Zdravím, chcem sa spýtať, aké približne môžem mať šance,aby som vstúpil do ozbrojených síl SR?

Takže o mne : mam 21 rokov , 183cm 89kg, taká svalnatejšia postava. Po skončení s obezitou sa už 2roky venujem cvičeniu. Zrak krátkozrakosť... 1.5do diaľky, ísť na operáciu zraku???
Pracoval som ako vyhadzovač pol roka v kasíne takže to sedenie tam mi na kondícii moc nepridalo. Momentálne ešte pracovať budem 2mesiace v Holandsku, kde sa taktiež aktívne venujem posilňovaniu a taktiež behu, lebo asi by som mal pár kíl na vojaka zhodiť.

Takže za akúkoľvek odpoveď vopred ďakujem.

lajos204
Desátník
Desátník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 25 bře, 2015 14:58

Re: Som spôsobilý?

Příspěvekod lajos204 » úte 23 čer, 2015 22:03

Tvoje sance dostat sa do armady zavisia od toho ako si natom zdravotne,fyzicky,psychicky a ciastocny vpliv nato ma ja tvoje vzdelanie.Podaj si prihlasku ked bude vyhlasene vyberove konanie a postupuj klasickym sposobom ako vsetci uchadzaci.Navsteva regrutacneho strediska v krajskom meste podla trvaleho bydliska(Ked bude vyhlasene vyberove konanie) -> vyplnenie vsetkej potrebnej dokumentacie,ohladom zdravotneho stavu,vzdelania a vsetkych ostatnych potrebnych tlaciv(obdrzis na regrutacnom stredisku) -> Absolvovanie zdravotnych vysetrni ako EKG,rozbory krvi,a ine(dostanes papier ake vysetrenia musis absolvovat) zdravotna prehliadka u vojenskeho lekara -> ak bude posudok sposobily tak psychotesty v AOS v Liptovskom Mikulasi a v pripade uspesneho zvladnutia hned fyzicka previerka.Ak si tymto vsetkym zvladnes prejst a uspesne zvladnes aj psychotesty a fyzicku previerku do par dni ti zavolaju a oznamia ci si alebo niesi prijaty a na aku funckiu.Aj uspesne absolvovanie psychotestov a fyzickej previerky nemusi znamenat autoamaticke prijatie do OS SR,resp.nemusi sa ti ujst miesto takze sa fakt treba snazit.Snad som ti pomohol,vela stastia dobuducna.


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“