vysoká škola

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
theleonelusss
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: stř 2 pro, 2020 17:46

vysoká škola

Příspěvekod theleonelusss » stř 2 pro, 2020 17:48

Dobrý deň, v tomto roku maturujem a mám záujem o dve vysoké školy obidve sú štátne akadémia policajného zboru vo forme kadet a akadémia ozbrojených síl

Chcel by som ísť na akadémiu ozbrojených síl, ale prihlášku si dávam aj na akadémiu policajného zboru vo forme kadet (kde sa prikladá, aj žiadosť o prijatie do služobného pomeru) ak by som náhodou nebol prijatý na akadémiu ozbrojených síl v obidvoch školách sa vykonávju psychologické vyšetrenie, lekárska prehliadka, vedomostný test, fyzické testy.

Prejdem k mojej otázke háčik je v tom, že ak budem prijatý aj na akademiu ozbrojených síl aj na akademiu policajneho zboru vo forme kadet, čo mám robiť potom mám dva záväzky alebo si môžem vybrať akú školu chcem? alebo ako to je ďakujem.

zerozhen
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 lis, 2020 13:49

Re: vysoká škola

Příspěvekod zerozhen » čtv 3 pro, 2020 17:17

Proste keď ťa náhodou príjmu na obe, tak zavoláš na akedémiu policajného zboru, kde ich informuješ o prijatí na AOS... Oni ti povedia čo potom... Ale predpokladám, že po prijatí budete mať nejaký medzi krok. Napríklad zápis, alebo poslanie nejakej návratky. Aj na ciivilnej vysokej je bežné, že ťa príjmu na viac škôl (teda ak posielaš viac prihlášok) Ja som nechodil ani na AOS ani APZ, nakoľko mám civilnú vysokú školu...


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“