Vekova hranica

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Pr.danco
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: ned 1 bře, 2020 14:41

Vekova hranica

Příspěvekod Pr.danco » ned 1 bře, 2020 14:48

Dobry den, chcel by som sa spytat ohladom vekovej hranice.

Uvadza sa do 30rokov (je to vratane 30 rokov alebo max 29?)

Absolvoval som VS 3.stupen (JUDr.) Budem mat tento rok 30 rokov (april/maj prelom) tzn uz nestiham vycvik ani lekarke prehliadky a vsetky povinne nalezitosti, kedze je marec.

Ale ak by som mohol vstupit do armady ako 30rocny tak mam cas este do buduceho roka.

Dakujem za kazdu radu.

majo.evans
Desátník
Desátník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 11 zář, 2015 17:57

Re: Vekova hranica

Příspěvekod majo.evans » pon 2 bře, 2020 18:30

Ja nepochopím ako Judr. nedokáže zavolať na regrutačné a opýtať sa.Naše školstvo je naozaj ukážkové.Ale ku vašej otázke,platí do 30 rokov,čiže vrátane 30ky.Do mužstva.Neviem aké uplatnenie budete mať v armáde s takým titulom,iba ak s tlačenkou.Alebo len do mužstva a uvidíte.Nedá sa zamestnať aj v civile s takou školou?Asi tiež treba široké lakte....Radšej skúste ZVJS alebo policajtov.V armáde nieje istota,že vám to predĺžia na stálu službu.Neriskoval by som,keď sú aj iné možnosti.Veľa šťastia a pre istotu ešte zavolajte na regrutačné....
Naposledy upravil(a) majo.evans dne pon 2 bře, 2020 18:36, celkem upraveno 1 x.

majo.evans
Desátník
Desátník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 11 zář, 2015 17:57

Re: Vekova hranica

Příspěvekod majo.evans » pon 2 bře, 2020 18:35

Ale je pravda,že ide veľmi ťažká doba.Teraz sa treba tlačiť do ozbrojených zložiek(aj keď v armáde dosť zarobíte ale istoty stalej služby niesu).Potom ZVJS,policajti a hasiči treba vyskúšať.Lebo ,keď príde automatizácia ľudia poberú všetko.Už sa tam nedostanete.Ešte bude ťažká doba a je jedno či je tam Matovič alebo Fico(aj keď zmena už musela nastať ,lebo čo sa dialo bolo už moc).Veľa vecí neovplyvnia.Za pár rokov(aj keď je slabá generácia,čo sa ani nečudujem)sa do ozbrojených zloýiek človek nedostane.Iba megatlačenky.Teraz sa ešte dá.Veľa šťastia ešte raz.


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“