Rada ohľadom vstupu do OSSR

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Natko
Vojín
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17 pro, 2019 20:14

Rada ohľadom vstupu do OSSR

Příspěvekod Natko » úte 17 pro, 2019 20:18

Zdravím,
mala by som pár otázok hľadne vstupu do OSSR.
Pozerala som ako sú vypísané výberové konania. Nakoľko študujem na VŠ (budú to dva zabité roky kvoli rodičom) a chcela by som teda aspoň dokončiť ročník. Tak som pozerala po výberovom konaní 4P/2020 kde je termín podania žiadostí do 5.6.2020 a predpokladaný nástup október 2020.
Nakoľko v čestnom vyhlásení môžem uviesť že v prípade toho že ma vyberú tak ukončím svoje denné štúdium na VŠ tak si ho zatiaľ chcem aj tak nehať v zálohe keby mi toto nevyšlo.
Moja otázka teda znie, kedy cca by bolo výberové konanie pre tento termín a ako to je s výcvikom. Nebýva náhodou výcvik od augusta? Stíhajú v tomto výberovom konaní uchádzači aj výcvik? O tomto vôbec nemám predstavu. Alebo si mám podať do toho predošlého výberového konania 3P/2020, kde je termín nástupu august 2020 a termín podania žiadosti do 9.4.2020?
(Ďakujem že ma neodsúdite za to že plánujem zanechať štúdium... zisťovala som si a v každom prípade ho viem dokončiť externe keď už každý tlačí na to mať VŠ)
Za všetky odpoveďe a rady som vám vopred vďačná... ešte taká otázka.. akú pozíciu by ste mi odporučili nakoľko som žena a moje stredné vzdelanie je stavbárskeho charakteru. (VŠ študijem záchranné služby - zameranie hasič) Pozerala som aké sú ponuky a v okolí môjho trvalého bydliska je tých pozícií hodne (do mužstva) takže by som fakt ocenila aj takúto radu.
Ďakujem veľmi pekne.

Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“