psychotesty neuspesne

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Vladino21
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21 kvě, 2019 23:36

psychotesty neuspesne

Příspěvekod Vladino21 » úte 25 čer, 2019 20:02

Dobry den,
dnes som absolvoval psychotesty a telesne skusky, zial som psychotesty ukoncil neuspesne, bolo nam povedane ze po 6 mesiacov mozeme opakovat, chcem sa teda spytat ci to bude znova od sameho zaciatku cize nove vyberove konanie, nova lekarska prehliadka, vsetky papierovacky a pod.
Dakujem

majo.evans
Desátník
Desátník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 11 zář, 2015 17:57

Re: psychotesty neuspesne

Příspěvekod majo.evans » stř 26 čer, 2019 9:36

neviem ci ti telesne neplatia tiez pol roka...neviem naisto ci to budes robit znova,fakt ti neviem povedat,zavolaj na regrutacne a opytaj sa ich,to msa iste,lebo tu sa tazko odpovedi dockas...mna by len zaujimalo,ze ci ti povedali aj dovod neurobenia psychotestov?ked maju take podstavy,co si mal vyssie iq a povedali ti,ze by ta tam bola skoda alebo ,ze nebudes pocuvat rozkazy?ci ako?

Vladino21
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21 kvě, 2019 23:36

Re: psychotesty neuspesne

Příspěvekod Vladino21 » stř 26 čer, 2019 21:49

Tak o tie telesne mi ani nejde to spravim hocikedy, najlesie veru ked zavolam na regrutacne lebo na maily ocividne nereaguju, praveze nepovedali mi dovod nikomu ani neukazali vysledky, nechapem, mozno to bude napisane v sprave ktora mi pride postou na adresu

majo.evans
Desátník
Desátník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 11 zář, 2015 17:57

Re: psychotesty neuspesne

Příspěvekod majo.evans » pát 28 čer, 2019 7:00

nechapem,ze telesnu urobis ale vyhodia ta na psycho...ked maju take podstavy....asi si im nesedel do tabuliek :D

Vladino21
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21 kvě, 2019 23:36

Re: psychotesty neuspesne

Příspěvekod Vladino21 » sob 29 čer, 2019 8:07

ale bolo nas vela co nespraveli tie psychotesty.... neviem ako to hodnotia ani som sa nedozvedel vysledok, ja som pohorel urcite na tej logickej casti kde boli tie ciselne rady a slovne ulohy, tam to bolo na cas velmi narocne..... nahodou nejake minulorocne psychotesty a pod asi nenajdem nikde vsak?... inak volal som na regrutacnu skupinu a kedze vyberove konanie na dostojnika je raz rocne ...tak musim az o rok a neplati mi uz nic cize vsetky papierovacky nanovo :D

majo.evans
Desátník
Desátník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 11 zář, 2015 17:57

Re: psychotesty neuspesne

Příspěvekod majo.evans » sob 29 čer, 2019 12:22

aha,ty si isiel na dostojnika,tak to je ine....ja som myslel,ze radovy vojak...tam prave iq moc nevyzaduju,lebo ti povedia,ze nebudes pocuvat rozkazy,ze uz mas vlastnu hlavu ale na dostojnika sa necuduj...na to maju svojich ludi ak teda nemas velku tlacenku sa ani necuduj kamo,to mi ver...niekde ta vyhodit musia a kedze si bol fyzicky ok,tak mozu len na psycho...a co sa tyka vysledkov,k tomu sa asi ani nedostanes....ako myslim nejake vyjadrenie,dost tazko alebo si nieco vymyslia co nieje pravda...a o rok znova vsetko odzaciatku?to je normalka v tychto ozbrojenych zlozkach,ta moze jebnut furt dookola a tak dlho to trva a stale nevies na com si...pochop ,ze oni teraz potrebuju hlavne vojakov,to je cele...

Vladino21
Vojín
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21 kvě, 2019 23:36

Re: psychotesty neuspesne

Příspěvekod Vladino21 » stř 3 čer, 2020 21:08

chcem sa spytat, tento rok sa opat hlasim do vyberoveho konania pre absolventov civilnych vysokych skol na funkciu kadet... (dostojnik)... vie mi tu niekto pomoct so psychotestami? viem ze to bude narocne ale chcel by som sa nato co najlepsie pripravit, hladal som nejake testy na internete alebo po znamostiach ale bez sance... Dakujem


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“