Vojenské a taktické cvičenia pre civilistov

Ozbrojené síly Slovenské republiky (předtím v letech 1993 - 2002 Armáda Slovenské republiky)
Triana
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 156
Registrován: pát 3 zář, 2010 18:07

Vojenské a taktické cvičenia pre civilistov

Příspěvekod Triana » stř 11 črc, 2012 8:35

Kto by mal chuť sa niečo nové naučiť, vyskúšať si alebo sa niečo o sebe dozvedieť odporúčam navštíviť stránku http://www.armytraining.sk/. Osobne som si vyskúšala a môžem len odporučiť profesionalitu a odbornosť človeka, ktorý tieto veci vedie. Kto by chcel viac informácii nech ma kontaktuje správou. Neberte to ako reklamu, sama som niečo podobné dlho hľadala, chcem len pomôcť podobným "bláznom" ?wink? .

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2787
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojenské a taktické cvičenia pre civilistov

Příspěvekod Duke » stř 11 črc, 2012 10:56

Ani nevím, jestli je něco podobného v ČR. Tohle by mohla být sranda. :)

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojenské a taktické cvičenia pre civilistov

Příspěvekod Michal Kroužek » stř 11 črc, 2012 16:15

Kurzy bojových umění, boj se zbraní a beze zbraně, praktická bojová střelba apod je k vidění dost. Ale kurzy přežití se nějak moc nevyskytují natož ty další věci co nabízejí.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Triana
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Příspěvky: 156
Registrován: pát 3 zář, 2010 18:07

Re: Vojenské a taktické cvičenia pre civilistov

Příspěvekod Triana » stř 11 črc, 2012 17:15

Veď práve, preto som chcela o tom informovať. A keďže som si sama mohla vyskúšať ako to prebieha môžem s úprimnosťou a čistým svedomím tvrdiť, že profesionalita a zabezpečenie (inštruktori, odborníci...) je na takej vysokej úrovni, že keby si pýtali o 200€ viacej, ja som ochotná to zaplatiť. Ďaleko to prekonalo moje očakávania.


Zpět na „Ozbrojené síly Slovenské republiky“