Black Cat (2005)

Vše o seriálech všeho druhu. Včetně anime.
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Black Cat (2005)

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 21 bře, 2009 17:48

Black Cat

Obrázek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
Japonsko, 2005, 23x24 min

Režie: Shin Itagaki
Hrají: Atsuko Tanaka, Susumu Chiba

Pirkaf ***
Zajímavé anime, neznalci mangy si můžou přičíst jednu hvězdičku, znalci mangy jako já však můžou dát nejvýš tři, protože tahle série si zasloužila mnohem lepší a mnohem delší filmové zpracování...


Zdroj: csfd.cz

Každý zajisté někdy toužil žít v nikdy nekončícím ráji a mít se stále stejně dobře. Každý zajisté toužil po utopii bez války a násilí, kde si skutečně všichni budou rovni. Kde všichni budou přátelé a všeho bude dostatek. A když už máme takové touhy, proč si takový svět sami nevytvořit? Jenže ne všichni lidé s vámi budou sdílet ten samý názor. Ne všichni lidé vás budou chtít následovat a už vůbec se nebudou chtít chovat přesně podle řádu vaší utopie. Snad jediná možnost, jak tento sen uskutečnit, je ovládat jejich mysli. Jenže nebude to pak svět jednoho jediného člověka? A jaký by pak byl takový svět? To by nebyl svět svobodných lidí a už vůbec ne vámi vysněná utopie. Bylo by to otroctví...
Anime obsahující 23 epizod. Zařadila bych ho do žánrů shonen, mecha, sentai, akční, sci-fi a komedie. Jedná se o futuristický příběh (i když samotná doba, v níž se příběh odehrává, není nikde v sérii zmíněná), který spojuje osudy mnoha lidí.


Zdroj: otakuland.cz

Fotky přidám později. Strašně mi laguje net
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 22 bře, 2009 14:40

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Seriály“