Ga-Rei -Zero- (2008)

Vše o seriálech všeho druhu. Včetně anime.
Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Ga-Rei -Zero- (2008)

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 12 bře, 2009 19:07

Ga-Rei -Zero-

Obrázek

Animovaný / Akční
Japonsko, 2008, 12x24 min

Obrázek

Jericho666 *****
Jak píše mandelbrot, seriál vcelku rychle upoutá divákovu pozornost, i když na začátku třeba nebude moc dobře vědět co se přesně děje... Snad i kvůli tomu se bude koukat dál, aby se to dozvěděl... To byl i můj případ a neprohloupil jsem... Seriál sice někdy poleví do klidnějších a neakčích scén, ale to na kvalitě seriálu pro mě nic neubralo, naopak... Kagura pro mě byla stejně výrazná jako Jomi a jejich postavy jsem si oblíbil... Jak píše mandelbrot, tak Jomin přechod byl dobře vysvětlen... Nicméně nesouhlasím s ním že potvory byli ošklivé... Asi sem málo náročný, ale mě se líbili... Co se týče toho "klišé", tak mladé holčičky bojující proti temným silám atd. jsou v hodně anime seriálech (Blood+, Elfen Lied, Gunslinger Girl, Witch Hunter Robin a další..), nicméně hudbu měl seriál hezkou, zajímavou... Celkově se mi seriál líbil, zajímavý děj, prostředí, zvraty, postavy, hezká hudba a animace...


Obrázek

WildevilCZ *****
No myslím si, že dát epizody z konce seriálu na začátek je chyba. Působilo to velmi přehnaně, divně a bůhví co všechno + podivně nakreslené příšery, na vás vyskočí hned ze startu (zvlášt jeden typ mě vysloveně vytáčel). Tohle když na vás vyplivnou v první epizodě mnohé to odradí bych řekl. Nakonec z toho však vypadlo hodně dobré anime a nebýt toho začátku, tak bych dal asi 100%. Hudba byla svižná a pomáhala seriálu na obrátkách. Narozdíl od Mandelbrota, mně se emoční konec velice líbil, řekl bych, že je to pěkné anime v žánru akce, tragedy, fantasy / 95%


Zdroj: csfd.cz

Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
-=Nuke][Tux=-
Podpraporčík
Podpraporčík
Příspěvky: 392
Registrován: úte 30 říj, 2007 11:24
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod -=Nuke][Tux=- » pát 13 bře, 2009 0:15

ach jo...same japoskočínsko či jaké korejské kreslenky :roll:
Silesia - Schlesien - Ślůnsk - Schläsing - Slezsko - Śląsk...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 13 bře, 2009 8:46

-=Nuke][Tux=- píše:ach jo...same japoskočínsko či jaké korejské kreslenky :roll:

A proč nezaložíš téma o seriálech co máš rád ty?
Bwt. máš tu spoustu scifi a sitcomů.
?wink?
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » pát 13 bře, 2009 11:59

Souhlas s Kroužkem
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 7 čer, 2009 17:03

Dokoukal sem Busou Renkin, tak se teď vrhnu na Ga-Rei Zero, takže se tu začnou objevovat nové obrázky a videa.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 14 čer, 2009 21:11

Tak sem to začal sledovat a je to luxus.

Hudba j teda slabší, ale opening je slušný, i když celkem krátký.

Ga-Rei Zero Opening

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=N4e6aQF9gMw



Ga Rei -Zero- Ending [Yume no Ashioto ga Kikoeru]

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=vnAYa66KeBQ
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 13 zář, 2009 22:17

Kadle nemáš k tomu mangu? Anime je takový nedořešený. Jestli je, tak bych si jí přečet.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » úte 15 zář, 2009 8:07

Michal Kroužek píše:Kadle nemáš k tomu mangu? Anime je takový nedořešený. Jestli je, tak bych si jí přečet.

Mám, ale v angličtině

Kód: Vybrat vše

http://www.onemanga.com/Ga-Rei/
anime bylo v podstatě natočený jako předskokan mangy a rozhodně doporučuju ho prvně skouknout a pak teprve začíst číst mangu. (sice v manze události z anime vysvětlujou, ale bez anime by to nebylo ono)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » čtv 17 zář, 2009 9:41

Díky.
Jinak ono anime je takový zmatený. Si ho někdy budu muset dát znova.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Seriály“