Naruto\Naruto Shippuuden (2002)

Vše o seriálech všeho druhu. Včetně anime.
Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Naruto\Naruto Shippuuden (2002)

Příspěvekod Col. Kadlik » sob 28 úno, 2009 13:20

Obrázek

Animovaný / Akční / Komedie / Dobrodružný
Japonsko, 2002, 220x30 min

Režie: Hayato Date
Hrají: Toshihiko Seki, Akeno Watanabe, Bin Shimada, Ikue Ootani, Jûrôta Kosugi, Mamiko Noto, Tomoyuki Dan

Naruto, zdánlivě obyčejný chlapec, který však disponuje několika vyjímečnými a nezvyklými schopnostmi. Za prvé je neskutečně zbrklý a také mnohdy velice otravný, za druhé v sobě třímá moc devítiocasé lišky, která v době jeho zrození ohrožovala jeho vesnici. Obě tyto vlastnosti z něj dělají hrdinu stejnojmenného seriálu, ze kterého se stala mánie o jedenácti řadách, třech filmech a dalším seriálem, pojmenovaným "Naruto: Shippûden". Jeho popularita má ale své stinné stránky - stanice Jetix o něj dostala zájem, nicméně jelikož se jedná o stanici s pořady pro děti, musely být z Naruta vystřihnuty mnohdy i celé scény, což ho znehodnocuje

Shippuuden je pokračováním anime Naruto. Pojednává nadále o našich starých hrdinech s rozdílem toho, že jsou zde o dva a půl roku starší. Naruto se vrací ze svého tréningu... A nebyl by to Naruto, kdyby se do nečeho nezapletl. Setkává se s Kakashim, Gai-senseiem, Lee a Sakurou, jejíž síla mnohonásobně vzrosla. Snaží se záchránit Sasukeho ze spárů Orochimara a ubránit se před organizací Akatsuki.

Seriál není rozhodně ošizen o zábavné i vážne scénky, Narutovy ksichty a nově složenou hudbu

z csfd.cz

Tohle anime taky patří do mojí Top 5, a odvážim se říct že je na prvním místě v Top 5 u Duka. Jinak na kopmu mám hromadu obrázků, takže je sem po roztřídění budu pomalu nahrávat
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Naruto wallpapers

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 13 bře, 2009 17:47

Obrázek Obrázek

Obrázek
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

DC
Podporučík
Podporučík
Příspěvky: 1138
Registrován: čtv 17 srp, 2006 18:22

Příspěvekod DC » sob 21 bře, 2009 14:30

kohona.cz

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » sob 21 bře, 2009 15:42

DC píše:kohona.cz

jop ať žije FJFI :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » sob 27 čer, 2009 18:32

Tak už mám doma nějaké Naruto Shippuuden na vyzkoušení. Tak to asi začnu sledovat spolu s Bleach, Blood+, Soul Eaterem, FMA2 a Senjou no Valkyria Gallian Chronicles. Ještě ke mě směruje Eureka Seven :lol:

Kód: Vybrat vše

http://anime.akihabara.cz/4880-Naruto-Shippuuden
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » ned 28 čer, 2009 15:38

Michal Kroužek píše:Tak už mám doma nějaké Naruto Shippuuden na vyzkoušení.

No pokud si před tim nesledoval Naruta tak ti Shippuuden moc neřekne, protože budeš asi o 220 dílů vedle. Jinak na Akihabaře už mám taky učet, nahodil jsem tam anime který už sem viděl a který chci teprv skouknout, průběžně to aktualizuju a musim říct že čísla, který my vyšli že už sem strávil čučením na anime mě docela dostaly :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 28 čer, 2009 15:54

Tak klasické naruto mi přišlo spíš pro menší, aspoň co sem zkusil filmy.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » ned 28 čer, 2009 15:59

Michal Kroužek píše:Tak klasické naruto mi přišlo spíš pro menší, aspoň co sem zkusil filmy.

No to možná jo i když, zrovna filmama bych se uplně neřídil. Ale stejně ten příběh na sebe přímo navazuje takže pokud ho vynecháš, tak to se na to radši rovnou vykašli protože spoustu důležitejch věcí asi nepochopíš a nebo pochopíš blbě. Každopádně jak se už řikal přišel by si o půlku příběhu
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 28 čer, 2009 16:52

Uvidim. Můžu zkusit pár dílů Naruta jaké to bude.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Duke
Správce fora
Správce fora
Příspěvky: 2786
Registrován: čtv 20 črc, 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duke » ned 28 čer, 2009 16:54

Michal Kroužek píše:Uvidim. Můžu zkusit pár dílů Naruta jaké to bude.


Hlavně nekoukej na Jetix verzi. :lol:

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Kroužek » ned 28 čer, 2009 17:20

No zatim sem neobjevil žádné anime se slušným cz dabingem. Naposled sem zkoušel Bleach a radši na něj koukam v japonšťině s titulky.
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!

Uživatelský avatar
Col. Kadlik
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 730
Registrován: pát 5 říj, 2007 15:20
Bydliště: Hradištko

Příspěvekod Col. Kadlik » ned 28 čer, 2009 17:53

Michal Kroužek píše:No zatim sem neobjevil žádné anime se slušným cz dabingem. Naposled sem zkoušel Bleach a radši na něj koukam v japonšťině s titulky.

Tak je to nejlepší
Obrázek
Obrázek
Obrázek
-------------------------------------------------------
Time waits for no one

Uživatelský avatar
Michal Kroužek
Šéfredaktor
Šéfredaktor
Příspěvky: 4599
Registrován: pát 11 srp, 2006 20:15
Bydliště: Sezimovo Ústí, Česká Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Naruto\Naruto Shippuuden (2002)

Příspěvekod Michal Kroužek » pát 26 srp, 2011 7:56

Naruto od Crew

Kód: Vybrat vše

http://konata.wakasa.eu/2011/07/naruto-od-crew/
Zbraně a vojenská technika a menší bratříček o airsoftu Airsoftmania.cz. Nově pak jsem i na Shinigami-san. Tam se věnuji civilnějším tématům.
Obrázek
Obrázek
Play Supremacy 1914, the free real-time strategy online games and the Browsergame of the Year 2009!


Zpět na „Seriály“